Alişan-Buse Varol çifti bir kez daha ''Evet'' dedi

Evlilikleri ile magazin gündeminde bomba etkisi yaratan ve dikkat çeken Alişan-Buse Varol çifti kritik bir anlaşmaya imza attı.

Alişan-Buse Varol çifti bir kez daha ''Evet'' dedi

Ünlü şarkıcı Alişan Masko Mobilya'nın düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldı. İftar yemeğinde keyifli anlar yaşayan çift mutlu birgece geçirdi. İftar yemeğinin öncesinde sahneye davet edilen Alişan ezan okudu. Alişan'ın okuduğu ezanın ardından iftar açıldı. Özel davet ile iftara katılan Alişan-Buse Varol çifti çevreden de yoğun ilgi gördü.İftar programı sonrası çift Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu ile birlikte basın mensuplarının karşısına çıktı. Burada kritik bir anlaşma ile ilgili bilgi verildi.

Masko Mobilya'nın reklam kampanyalarındaki yeni yüzü olacak olan çift kritik anlaşma ile ilgili basın mensuplarına bilgi verdi. Evlilikleri süresinde birçok teklif aldığını ifade eden Alişan ne kadar çok sevildiklerini anladığını ifade etti. Alişan Buse Varol çiftinin Masko Mobilya'nın teklifini kabul etmesiyle birlikte yapacakları çalışmalarda belirlenmiş oldu. Mehmet Mutlu'nun bebek odası sözünün ardından ünlü çiftin 4 bebek düşünüyoruz açıklaması ise keyifli dakikalar yaşattı.

Alişan Buse Varol çiftinin Masko Mobilya'nın reklam yüzü olacağı ve yeni reklamlarda yer alacakları teyit edildi. Önümüzdeki günlerde reklam kampanyalarının çekimlerine başlanacak ve ünlü çift bu çekimlerde yer alacak.