Alişan Masko Mobilya Kenti İle “Evet” Dedi

Ünlü şarkıcı Alişan yeni bir anlaşmaya imza attı. Alişan Buse Varol çiftinin yeni bir çalışma ile hayranlarının karşısına çıkacağı teyit edildi.

Alişan Masko Mobilya Kenti İle “Evet” Dedi

İkitelli'de yer alan Masko Mobilya'nın bulunduğu noktada düzenlenen iftar yemeğine katılan Alişan-Buse Varol çifti keyifli dakikalar geçirmişti. Çiftin Masko Mobilya'daki iftar yemeğinin ardından yaptığı reklam görüşmesine olumlu yanıt vermesi dikkatlerden kaçmadı. Evlilik sürecinde ve evliliğin ardından birçok teklif aldığını ifade eden çift, Masko Mobilya'nın teklifini kabul ettiklerini açıkladı.

Masko mobilyanın son derece büyük bir marka olduğunu ifade eden çiftin marka ile ilgili görüşleri olumlu yönde oldu. Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu yapılan anlaşmanın ardından çifte söz verdi. Çiftin bebekleri olduğunda bebeğe özel oda yapılacağı sözü Alişan ve Buse Varol'u mutlu etti. Bu sözün ardından Alişan'ın ''biz 4 çocuk düşünüyoruz'' demesiyle birlikte keyifli anlar yaşandı.

Alişan-Buse Varol çiftinin ilgili anlaşmayla birlikte Masko Mobilya'nın yeni yüzü olacağı kesinleşti. Gelecek tarihlerde reklam çalışmalarına başlanacağı ifade edildi.


Etiketler; #reklam #alişan