Aras Bulut İynemli mal taşıma aracı ile kaçırıldı!

Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli, gittiği kebapçıda alkolü fazla kaçırdı. İçtiği 3 kahveye rağmen kendine gelemeyen oyuncu, işletmenin mal taşıma aracı ile mekandan uzaklaştırıldı..

Aras Bulut İynemli mal taşıma aracı ile kaçırıldı!

 

Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli ve sevgilisi, dün gece bir arkadaşlarının doğum günü partisi için kebapçıya gitti. Alkolü fazla kaçıran İynemli, gecenin sonlarına doğru ayakta duramaz oldu. Bunun üzerine arkadaşları, ünlü oyuncunun yüzünü yıkamaya götürdü. Ardından 3 tane kahve içirilen İynemli, yine de kendine gelemedi. Gazetecilerin farkında varan Aras Bulut İynemli, uzaklaşmak istedi. Bunun üzerine mekanın ofis kısmına götürüldü.


1 saat boyunca ofiste bekleyen İynemli ve arkadaşları, magazin muhabirlerinin uzaklaşmaması üzerine başka bir çıkar yol düşünmeye başladı. Ardından ünlü oyuncu mutfak kapısından dışarıya çıkarıldı. Mal kabul kısmına getirilen oyuncu, yanında arkadaşları olmadan işletmeye ait bir araca bindirildi.


Ünlü oyuncunun araca bindirildiğini öğrenen görevliler personellerine “Malları teslim edin gelin” diyerek magazin muhabirlerini şaşırtmaya çalıştılar. Fakat yine de Aras Bulut İynemli, araçta sızmış halde görüntülendi. Flaşların patladığını gören şoför, hızını yükseltti ve birçok trafik kuralını hiçe sayarak oyuncuyu kaçırdı..