Baş Manken Alessandra Ambrossio Sorumsuzluğundan Dolayı İşinden Oldu

Dosso Dossi Fashion Show'da baş manken olan Alessandra Ambrossio sorumsuz davranışlarından dolayı işinden oldu. Detaylar yazımızda..

Baş Manken Alessandra Ambrossio Sorumsuzluğundan Dolayı İşinden Oldu

 Antalya’da 9 Ocak’ta düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show’da baş manken olarak podyuma çıkması planlanan Alessandra Ambrossio, sorumsuz davranışları nedeniyle işinden oldu.

facebooktwittergoogle +digge-postayazdır
Şova sayılı günler kala menajeriyle irtibat sağlamayan ve Dosso Dossi yetkililerinin taleplerine kayıtsız kalan ünlü top modelin sözleşmesi iptal edildi. Ambrossio’nun yerine Lindsay Ellingson’un podyuma çıkacağı açıklandı.
Ünlü top model ile bir haftadan fazla bir süredir temas sağlayamadığını ve mesajlarına yanıt alamadığını belirten menajeri, Dosso Dossi yetkililerine üzüntüsünü dile getirdi. Ünlü top modelin daha önce de benzer sorumsuz davranışlarda bulunduğunu belirten menajeri, kendisiyle bir daha çalışmama kararı aldıklarını da söyledi.
Yaşanan gelişme üzerine Dosso Dossi yetkilileri yeni bir isim belirledi. Londra’da geçen aylarda düzenlenen Victoria’s Secret defilesine çıkan Lindsay Ellingson’ın 9 Ocak’ta Antalya’da gerçekleştirilecek defileye baş manken olarak çıkmasına karar verildi.
HUKUKİ HAKLARIMIZI SAKLI TUTUYORUZ
Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, ellerindeki kontrat gereği her türlü hukuki haklarını saklı tutacaklarını söyledi. Eraslan, “Bu son dakika durumu bizim için hiç iyi olmadı. Biz kontrat gereği üstümüze düşenleri yerine getirdik. Uçak biletleri dahi alınıp kendilerine gönderilmişti. Şimdiye kadar pek çok top model ile çalıştık. İlk kez böyle bir durumla karşılaşıyoruz. Hiçbir sorumuza yanıt alamıyoruz. Hukuki haklarımızı kullanacağız”dedi.
ŞOV DEVAM EDİYOR
Dosso Dossi Fashion Show’u hiçbir şekilde riske edemeyeceklerini belirten Hikmet Eraslan, “Bizim için şov devam ediyor. 9 Ocak’taki şovumuzu tüm ihtişamıyla gerçekleştirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Lindsay Ellingson da moda otoritelerinin dikkatini çeken ünlü bir manken. Son Victoria’s Secret defilesinde de kendini ispat etti” diye konuştu.
ELLINGSON GELECEĞİNİ MESAJLA DUYURDU
Lindsay Ellingson, 9 Ocak’ta Antalya’da düzenlenecek şova katılacağını yayımladığı sosyal medya mesajlarıyla duyurdu. Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından bir mesaj yayınlayan Lindsay Ellingson, “Merhaba Türkiye. Dosso Dossi Fashion Show’a katılacağım için çok mutluyum. Antalya’da görüşmek üzere” diye yazdı.