Belçim Bilgin: Öpüşme Sahnesi Kocam İçin Sorun Olmadı

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan geçtiğimiz gün oğlu ile beraber zorlu alışveriş yaparken görüntülendi. Son oynadığı Çalsın Sazlar isimli filmde oynadığı öpüşme sahnesi gündeme gelmiş bu çok konuşulmuştu o konuda düşüncelerini bildiren Erdoğan bakın neler söyledi..

Belçim Bilgin: Öpüşme Sahnesi Kocam İçin Sorun Olmadı

Oğlunun kendini çekiştirmesiyle alışveriş yapmaya fırsat dahi bulamadan, soluğu oyun salonunda alan Belçim Bilgin Erdoğan, bütün gününü oyun parkında geçirdi. Rol aldığı ‘Çalsın Sazlar’ filminin vizyona girmesi için gün saydığını belirten Erdoğan, filmdeki öpüşme sahneleriyle ilgili çıkan magazin haberlerine de ateş püskürdü.

SÖZCÜ’ye konuşan Erdoğan; ”Biz profesyonel insanlarız. Bu çok normal, ayrıca o haberleri yapan kişiler utanmalı. Filmi izlemeden böyle haberlerin yapılması çok ayıp. Yılmaz Bey’e de o sahneyi sorabilirsiniz. Kocamla bu konuyla ilgi bir sorun yaşamadım.” dedi.

HARİKA BİR FİLM

Eşi Yılmaz Erdoğan’ın rol aldığı ‘Son Umut’ filmini de yere göğe sığdıramayan Belçim Bilgin Erdoğan, ”Son Umut, bir başyapıt. Harika bir film oldu gerçekten, herkese tavsiye ediyorum. Gönlümüzdeki ödülleri topladı ama biz dünya çapında da ödül bekliyoruz” dedi.