Bergüzar Korel'i hiç böyle görmediniz!

Muhteşem Yüzyıl,Bitmeyen Şarkı, Binbir Gece, Zeytin Dalı, Kırık Hayatlar gibi dizilerde oynayan ve son olarak 2012'de başlayan Karadayı dizinde rol alan güzel oyuncu Bergüzar korel'i hiç böyle görmediniz! Halit ERGEÇ ile evlenen birde erkek çocukları bulunan çiftin paylaştığı fotoğaflar görülmeye değer. Son olarak eşi Halit ERGEÇ tarafından çekilerek paylaşılan Bergüzar KORELİN resmi çok konuşulacağa benziyor. Çünkü resminde Bergüzar KOREL pijamalı ve makyajsız.

Bergüzar Korel'i hiç böyle görmediniz!

Muhteşem Yüzyıl,Bitmeyen Şarkı, Binbir Gece, Zeytin Dalı, Kırık Hayatlar gibi dizilerde oynayan ve son olarak 2012'de başlayan Karadayı dizinde rol alan güzel oyuncu Bergüzar korel'i hiç böyle görmediniz! Halit ERGEÇ ile evlenen birde erkek çocukları bulunan çiftin paylaştığı fotoğaflar görülmeye değer. Son olarak eşi Halit ERGEÇ tarafından çekilerek paylaşılan Bergüzar KOREL'İN resmi çok konuşulacağa benziyor. Çünkü resminde Bergüzar KOREL pijamalı ve makyajsız.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin oğulları Ali Ergenç annesini sabah mahmurluğuyla yakaladı. Pijamalı Feride! Bergüzar Korel'i hiç böyle görmemiştiniz.
Sabahın erken saatlerinde çekilen resim magazin basınında bomba etkisi yaptı.