Burak Özçivit Ve Fahriye Evcen Çifti Albüm Hazırlığına Başladı!!!

Son zamanların en çok beğenilen ve birbirine çok yakıştırılan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti albüm hazırlığı için kolları sıvadı.

Burak Özçivit Ve Fahriye Evcen Çifti Albüm Hazırlığına Başladı!!!

Star televizyonunda Çarşamba akşamları yayınlanan " Kara Sevda " adlı dizide " Kemal" karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Burak Özçivit oyunculuğun ardından şimdide güzel sevgilisi Fahriye Evcen ile birlikte albüm hazırlığına başladı. Herkes tarafından oldukça beğenilen ve yakıştırılan çift bir yardım derneğine bağış yapmak için şarkı söyleyecek. Albümden kazandıkları paraya hiç dokunmadan olduğu gibi yardım derneğine teslim edecekler.
 
   Yardım derneği için çıkaracakları albüm yalnızca bir şarkıdan meydana gelecek. Geçen yıl  Fahriye Evcen ile Burak Özçivit' in beraber seslendirdikleri bir şarkı olan  " Hasretinle Yandı Gönlüm " isimli parça herkes tarafından büyük ilgi görmeyi başarmıştı. Ünlü çiftin düeti 15 milyondan fazla tıklandı. Çok fazla ilgi gören bu düetin ardından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftine müzik yapımcılarından birçok teklif yağdı. Özellikle de güzel oyuncu Fahriye Evcen sesinin güzelliğiyle kendisine herkese hayran bıraktı.