Burak Özçivit'in yeni dizisindeki güzel partneri kim?

Yeni yılda Start Tv'de yayınlanacak olan bir dizide oynaması beklenen Burak Özçivit'in, aynı dizide rol alacağı bayan partneri de belli oldu. Buna göre Burak Özçivit'in yeni dizide ki partneri Neslihan Atagül olacak. Yeni dizide çok fakirken zenginleşen bir genci canlandıracak olan bir çocuğu canlandıracak olan Özçivit, Neslihan Atagül'le de dizide aşk yaşayan kişi olacak.

Burak Özçivit'in yeni dizisindeki güzel partneri kim?

Yeni yılda Start Tv'de yayınlanacak olan bir dizide oynaması beklenen Burak Özçivit'in, aynı dizide rol alacağı bayan partneri de belli oldu. Buna göre Burak Özçivit'in yeni dizide ki partneri Neslihan Atagül olacak.  Yeni dizide  çok fakirken zenginleşen bir genci canlandıracak olan bir çocuğu canlandıracak olan Özçivit, Neslihan Atagül'le de dizide aşk yaşayan kişi olacak.


Son olarak Çalıkuşu ve Muhteşem Yüzyıl'da rol alan Burak Özçivit de yeni dizisiyle Mart ayında Star ekranlarında olacak. Fatih Harbiye'nin Neriman'ı Neslihan Atagül, Burak Özçivit'in sevgilisini oynayacak. Özçivit, geçen yıl Star TV'yle anlaşmış ve Ay Yapım'la çalışacağını duyurmuştu. Senaryosunu Özlem Yılmaz ile Anıl Eke'nin yazdığı dizide yakışıklı oyuncu, çok fakirken zenginleşen bir genci canlandıracak. Özçivit, Neslihan Atagül'le tutkulu bir aşkın kahramanı olacak. Atagül'ün sevgilisi Kadir Doğulu da, şu günlerde atv'nin Sevdam Alabora dizisinde Elçin Sangu'yla başrol oynuyor. 

Bu haber Google arama motoru kullanılarak Kaynak Site olan bu site den alıntı yapılmıştır. Haberin tüm sorumluluğu kaynak siteye aittir ve sitemiz bu haber dolayısı ile sorumlu tutulmamalıdır. Buna rağmen haberin kaldırılmasını istiyorsanız lütfen yukarıdaki tekzip linklerinden haberin kaldırılmasını talep edebilirsiniz