Burcu Esmersoy’un Müstehcen Görüntüleri Var

Dava sürürken Sanıktan Şok Açıklama; Elimde Ekran Görüntüleri var mahkemeye sunacağım.

Burcu Esmersoy’un Müstehcen Görüntüleri Var

Spor programı sunuculuğundan deyim yerindeyse aldı yürüdü diye sıkça başarısı taktir edilen güzel sunucu Burcu Esmersoy yaptığı her açıklama ile magazin gündeminde olay yaratıyor. Daha önce eşinden boşanan ve kısa süreli flört dönemleri olsa da mutlu bir aşka yelken açamayan sunucu bir ara Milli futbolcu Arda Turan ile de anılmış fakat bu olay sadece arkadaşlık olarak kalmıştı.

Oynadığı reklam filmleri katıldığı tanıtımlardan hayatının sonuna kadar yetecek kadar para kazandığını söyleyen güzel sunucu. Benim için işler çok ucuz ya da pahalı olarak ayrılmıyor zaten yeterince param var eğer eğleneceğim projeler gelirse hemen kabul ediyorum para konuşmuyorum açıklamaları ile de gündem yaratmıştı.

Adı şantaj haberine konu olan Esmersoy Saynur O isimli bir kadın tarafından elimde müstehcen görüntülerin var denilerek tehdit edilmiş para vermeye zorlansa da güzel oyuncu durumu polis ekiplerine bildirmekten çekinmemişti. Dün yapılan duruşmada ise Saynur O isimli kadın ben yapmadım bir arkadaşım yaptı. Hatta onun yaptığını gösteren elimde ekran görüntüleri var diyerek suçu arkadaşına attı. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.