Buz Devri önümüzdeki ay Türkiye'de olacak

Çocuk yaşlı herkesin beğenisini kazanan dünyada milyonları bulan izleyici kitlesine sahip Buz Devri gösterisi önümüzdeki ay ülkemizde olmaya hazırlanıyor. Buz Devri'ni önümüzdek ay canlı canlıVolkswagen Arena'da izleyebileceğiz. İşte haberin ayrıntıları..

Buz Devri önümüzdeki ay Türkiye'de olacak

Çocuk yaşlı herkesin beğenisini kazanan dünyada milyonları bulan izleyici kitlesine sahip Buz Devri gösterisi önümüzdeki ay ülkemizde olmaya hazırlanıyor. Buz Devri'ni önümüzdek ay canlı canlıVolkswagen Arena'da izleyebileceğiz. İşte haberin ayrıntıları..

Dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşan Buz Devri Canlıönümüzdeki ay Türkiye'de gösterime girecek. Animasyon severler ve çocukların ilgisini çekebilecek gösteri 6-7-8 Şubat'ta Volkswagen Arena'da
 
BUZ DEVRİ CANLI
Tüm dünyada büyük bir beğeni toplayan ve milyonlarca izleyici ile buluşan "Buz Devri Canlı" gösterisi 6-7-8 Şubat tarihlerinde Türkiye'ye gelecek. Pozitif Live imzası ile Volkswagen Arena'da çocukları bekleyen gösteri, meraklıları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Buz Devri karakterleri Many, Diego, Peaches ve tabiki en sevilen karakter Sid, buz üzerinde etkileyici kostüm ve şovlarla muazzam bir şov vaad ediyor. "Buz Devri Canlı" da dans, akrobasi bir arada olacak.

3 gün üst üste 11:00 15.00 ve 19:00 saatlerinde 9 gösteri ile Volkswagen Arena'da özel buz pateni sahnesinde olacak.

BUZ DEVRİ KONUSU
Havalar soğumaya başlamıştır ve kış yaklaşıyordur. Bütün hayvanlar soğuktan korunmak için güneye göç ederler. Sadece mamut Manfred soğuk olan kuzeye doğru gider. Soğuk nedeniyle güneye göç etmek isteyen hayvanlardan biri de miskin Sid'dir. Miskin Sid uyuduğu ağaçta uyandıktan sonra ailesiyle birlikte göç etmek ister. Ama kalktığında ailesini bulamaz, çünkü ailesi her sene yaptıkları gibi yine Sid'i terk etmişlerdir. Daha sonra Sid'in ayağına dışkı bulaşır. Sid ayağındaki pisliği temizleyeyim derken farkında olmadan Carl ve Frank isimli iki gergedanın salatasını pisletir. Üstüne üstlük bir de gergedanların yılın son çiçeği olduğunu düşündükleri karahindibalarını da yer. Gergedanların buna kızdıklarını fark eden Sid durumu yerde bulduğu bir çam kozalağı ile telafi etmeye çalışır.

Önce Sid kozalaktan bir ısırık alır. Tadı Sid'in hoşuna gitmez. Sonra onu Carl adlı gergedanın ağzına atar ve gergedanın çenesini eliyle açıp kapayarak ona çiğnetir. Daha sonra hızla uzaklaşır. Gergedanlar ise Sid'in peşinden koşarak onu kovalarlar. Sid uçurumun sonundaki mamut Manfred'in ayağına çarpar. Daha sonra Sid Manfred'in arkasına saklanır.

Gergedanlar ise Manfred'den Sid'i kendilerine vermesini ister. Daha sonra Manfred gergedanları adım atmamaları konusunda tehdit eder. Gergedanlar bu tehdidi ciddiye almazlar ve Manfred'in üzerine saldırıya geçerler. Manfred ile kavga eden gergedanlar mağlup olur. Sid başarıyı kutlayayım derken Manfred'i kendisiyle birlikte uçurumdan aşağı düşürür. Daha sonra Manfred kuzeye doğru yoluna devam eder. Sid ise yanlış yolda olduğunu söyleyerek Manfred'i geri döndürmeye çalışır. Manfred ikna olmayınca Sid güneye yalnız gitmek ister. Ancak arkasında bıraktığı gergedanlar Sid'in gözünü korkutunca Sid de Manfred ile birlikte kuzeye doğru yol alır. Sid çok konuştuğu için Manfred'i kızdırır.