Çağla Şikel'in Korku Dolu Anları

Çağla Şikel aile fertleri ile birlikte gittiği bir balık restoranında keyifli başlayan gece içerisinde teyzesinin baygınlık geçirip masaya kafasının düşmesi sonucunda panik ve korku dolu anlar yaşadı.

Çağla Şikel'in Korku Dolu Anları

Her şey güzel başladı, tüm aile birlikte güzel bir yemek için hazırlanmıştı. Ancak Çağla Şıkel’in teyzesi Aysun Hanımın başı aniden döndü ve kafası masaya düştü.


Bir anda tansiyonu yükselen ve kafasını bile tutamayacak hale gelen Aysun Hanım, Türkbükü’nde bulunan acil sağlık ekipleri tarafından muayene edildi. Uzman doktorun tavsiyesi ile hastaneye kaldırılan Aysun Hanıma Çağla Şıkel’in annesi eşlik etti.Şıkel ise dövmecide olan çocuklarının yanına geçerek çaresiz bir şekilde beklemeye başladı.Teyzesinin durumunu an ve an merak eden ve telefonunu elinden düşürmeyen ünlü Şıkel, her şeyden habersiz olan hayranlarının selfie isteklerini kırmayarak geri çevirmedi. Ancak Çağla’nın üzüntüsü adeta yüzünden okunuyordu. Şıkel daha sonra geçici dövmelerini yaptıran çocuklarını alıp evin yolunu tuttu.