Çağla Şikel takipçisini çirkin bulunca olanlar oldu !!

Ünlü isim Çağla Şikel çirkin tartışmasında tepki toplamaya devam ediyor. Hiphopçı şapkasıyla çektiği selfie'yi instagram'da paylaşan Çağla Şikel, kendisine 'çirkin' diyen takipçisine cevap verdi. Diğer takipçilerden tepki gelince hepsine 'atar' yaptı.

Çağla Şikel takipçisini çirkin bulunca olanlar oldu !!

Bodrum'da ardından da Çeşme'de tatil yapan Çağla Şikel dün sabah hiphopçı şapkasıyla çektiği selfie’sinin altına "Günaydın, ben kaçar" yazdı. Takipçilerinden biri "Çirkin" yazınca güzel sunucu bu duruma içerledi. Takipçisinin adını etiketleyerek "Oysa ki baktım siz çok güzelsiniz" yazdı.  Takipçi de "Siz yanlış anladınız çirkin derken nazar değmesin anlamında" şeklinde bir cümle kurarak özür diledi. Fakat bu arada olan oldu... Diğer takipçiler Çağla'ya veryansın etti. İçlerinden biri, "Niye bu kadar atarlısınız. Bu halk her şeye rağmen sizi bağrına bastı biraz daha hoşgörülü olun yorumlara" dedi.

MUTSUZ İNSAN SEVMİYORMUŞ

Çağla Şikel daha sonra şu mesajı paylaştı: "Beni lütfen şöyle olun, böyle olun diye kalıplaştırmaya çalışmayın. Ben tekim her şeyimle benim karakterimde başka biri var mı? Yok... Sizden de yok. Buradaki herkes tek... Olması gereken ne? Kime göre, neye göre... İnsanları yargılamayın lütfen. Bırakın herkes kendi duygularıyla özgür yaşasın... Her şeye rağmen derken??? Atarlıyım hanımefendi mutsuz insan sevmiyorum burada sadece sevenlerimle olmak istiyorum sizce sorun var mı? Gerisini elimden geldiği kadar engelliyorum, mutsuz, kompleksli insanlarla yaşamak istemiyorum..."

Etiketler; #çağla şikel