Çağla Şikel ve Emre Altuğ gerçekten boşanma kararı aldılar mı?

Magazin dünyası güzel manken Çağla Şikel ve yakışıklı sanatçı Emre Altuğ'un boşanma haberiyle sallanıyor. İkilinin Kuzey adında birde çocukları bulunuyor. Peki Çağla Şikel ve Emre Altuğ gerçekten boşanma kararı aldılar mı ve boşanma kararın arkasındaki nedenler neler hepsi ve daha fazlası haberin devamında...

Çağla Şikel ve Emre Altuğ gerçekten boşanma kararı aldılar mı?

Magazin dünyası güzel manken Çağla Şikel ve yakışıklı sanatçı Emre Altuğ'un boşanma haberiyle sallanıyor. İkilinin Kuzey adında birde çocukları bulunuyor.

Peki Çağla Şikel ve Emre Altuğ gerçekten boşanma kararı aldılar mı ve boşanma kararın arkasındaki nedenler neler hepsi ve daha fazlası haberin devamında...

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ hakkında kötü haber!
 
Uzun süredir ilişkileriyle gündemde olan Emre Altuğ ile Çağlı Şikel çifti boşanıyor. Çift ayrılık kararlarını duyurdu. Ünlü çiftin, boşanma açıklamasını Avukatı Esennur Ezgi, duyurdu. İşte o açıklama:
 
Üzülerek belirtiyoruz ki ...
 
Emre Altuğ ve Çağla Şikel çifti ortak açıklamalarında şunları dedi:
 
Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evlliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik.
 
Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir.