Çifte Kumrular Tatilden Döndüler

İlişkilerinin güzelliği, ikisinin güzelliği ve gülerken gözlerinin ışıl ışıl parlaması ile dikkatleri üzerlerine adeta mıknatıs gibi çeken Nesliha Atagül Doğulu ve Kadir doğulu çifti 8 Temmuz'da rüya gibi bir düğünle dünya evine girmişti.

Çifte Kumrular Tatilden Döndüler

Her şeyi usulüne uygun gerçekleştirmek istenen Kadir Doğulu biricik sevgilisini, Atagül'ün Bağcılar'daki baba evinden almıştı. Eğlenmeye, oynamaya ve gülmeye orada başlayan çift konvoylar eşliğinde hazırlanmak üzere düğün organizasyonunun gerçekleşeceği mekana doğru yola çıkmışlardı. Hazırlandıktan sonra ve düğün esnasında da son derece romantik ve eğlenceli dakikaların yaşandığı objektiflere yansımıştı.
 
Yorucu ve cafcaflı olan ve herkesin son derece eğlendiği düğün sabah saatlerine karşı son bulmuştu. Düğünün ardından balayına giden çift bugünlerde balayından döndü. Taze evli çiçeği burnunda şeker çift Nişantaşı sokaklarında koca koca gülümsemeleriyle ilerlerken görüntülendi. 
 
Çift Doğulunun yeni dizisi "Bana Sevmeyi Anlat" için çekim alanına gidiyorlardı. Mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Kameralara bakarak balayı bitti sıra işte diyerek yollarına devam eden çifte bebek ile alakalı sorular yöneltilince; istiyoruz fakat daha zamanı ver dediler.