Dayak Olayında Son Gelişmeler... Sinirini Eşinden Çıkardı

Hırsını Alamayan Golcü Eşini Dövdü.

Dayak Olayında Son Gelişmeler... Sinirini Eşinden Çıkardı


Kariyerini neredeyse sonlandırmak üzereyken inanılmaz bir yeniden doğuşa imza atan Golcü Oyuncu Burak Yılmaz Türkiye için rekor sayılabilecek bir ücretle Çin ligine transfer olmuştu.

Fakat para saadet getirmedi ve şimdi boşanma davası ile daha da zor günler göreceğe benziyor. Bilindiği üzere transfer olduktan sonra istediği başarıyı sağlayamayan oyuncu henüz tam olarak kime kızmış olduğu belli olmasa da Çinli takım arkadaşlarının pas vermemesinden yakınıyordu. Anlaşılan o ki kendine hakim olamayan yıldız oyuncu karısını dövmüş ve eşi İstem Yılmaz eşine boşanma davası açmış.

Konu ile ilgili açıklama yapan Burak Yılmaz Çocuklarımın annesidir. Huzurlu olması önemlidir. Diyerek bir anlamda hem eşinin kalbini kazanmaya çalışmış hem de pişmanlığını ifade etmiş dedikodularına yol açtı. İstem hanım boşanmak için 12 milyon TL taziminat ve aylık 50 bin TL nafaka talep ediyormuş.

Eğer davayı kazanırsa bir rekora da o imza atacak gibi duruyor. 4 aylık hamile olan İstem Yılmaz’ın ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. İstem Yılmaz’dan henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmiş değil.