Diriliş Ertuğrul 54.bölüm fragmanı yayınlandı

Reyting rekortmeni olan dizi Diriliş Ertuğrul heyecan dolu olan 54. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul son bölüm deatyları…

Diriliş Ertuğrul 54.bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 54.bölüm fragmanı yayınlandı
Reyting rekortmeni olan dizi  Diriliş Ertuğrul heyecan dolu olan 54. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul son bölüm deatyları…
13. yüzyılda Kayı Obası’nın Tapınak Şövalyeleri’ne karşı olan mücadelesini anlatan 'Diriliş Ertuğrul', heyecanlı gelişmelerle devam ediyor. Her çarşamba TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve reyting liderliğini yine son bölümü ile de kimseye kaptırmayacağa benziyor.  Konusu ile, tarihe ışık tutması ile ünlü isimlerin ve tarihçilerin de dikkatlerini çekmeyi başarıyor.
Hatırlayacağınız gibi Diriliş Ertuğrul son bölümünde;
Ertuğrul, Günüştekin’in gizli oyunlarını ortaya çıkardı ve onu köşeye sıkıştırdı. Gümüştekin’in hayatı, Ertuğrul’un iki dudağı arasından çıkacak söze kaldı. Obadaki herkes, Gümüştekin’in infaz edilmesini istedi. İntikam almak isteyen Noyan, Sadettin Köpek ile anlaşma yaptı ve Ertuğrul’un sonunu getirecek planlar kurdu.
Yeni bölümde de Diriliş Ertuğrul tutkunlarını yine heyecanlandıracak. Son bölüm Çarşamba akşamı sevenlerini ekranlarda bekliyor.