Dizide Oynayacağını Annesinden Bile Sakladı

Son zamanların popüler ve yakışıklı oyuncusu Batuhan ekşi objektiflere samimi itiraflarda bulundu. Yazın Öyküsü dizisinde oynayacağı Ege karakterini nazara inanıp annesinden dahi saklayan yakışıklı oyuncudan samimi itiraflar geldi.

Dizide Oynayacağını Annesinden Bile Sakladı

 * Diziden önce sizi konuşalım. Bize biraz kendinizi tanıtır mısınız, kaç yaşındasınız, eğitiminiz ne?

- 25 yaşındayım. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde son sınıftayım. Okul bitti bitecek, son bir pürüzüm kaldı.

* Oyunculuğu ilk aklınıza sokan kimdi?

- Benim küçüklükten beri aklımda olan iki iş vardı; genetik ve oyunculuk. Genetik bölümünü kazanamayınca oyunculuğa yöneldim. Bu kararı aldığımda daha 16 yaşındaydım.

* Peki oyunculuk eğitiminiz ne zaman başladı?

- İlk olarak Akademi 35 Buçuk’a girdim. Oradan mezun olduktan sonra, “Eğitim asla bitmez, devam et” dediler. Üniversitede de bu bölümü okumaya karar verdim.

* Sizi reklam filmleriyle tanıdık. Hangi projeyle dizi setlerine adım attınız?

- Dizi serüvenim “İntikam”la başladı. Daha sonra “Medcezir”in ikinci sezonunda ekibe Doruk karakteriyle katıldım. Şimdi de “Yaz’ın Öyküsü”ndeyim, Ege karakterini canlandırıyorum.

* Canlandırmayı çok istediğiniz bir karakter var mı?

- Ahmet Kural’ın bir dizide şöyle bir repliği vardı; “Aktör adama rolü verirsin, aktör o adam olur”. Ben onu çok benimsedim. Onun dışında rol yapmak modellerin işi. İnsanın her rolü oynaması lazım...

MOTORUMA DA NAZAR DEĞDİ

* Ailenizin oyunculuğunuzla ilgili düşünceleri ne?

- Ege rolünü üstlendikten sonra çekimlere başladığımda annem bile hâlâ diziye katıldığımı bilmiyordu! Ben nazara inanırım. Menajerim benden de fazla inanıyor. O yüzden Ege karakteri gazetelerde, televizyonlarda görünene kadar rolümü herkesten sakladım.

* Çok nazar değer mi size?

- Bana o kadar değil de motoruma çok nazar değiyor! Şöyle bir tespitim var; ne zaman sosyal medyada motorlu bir fotoğraf paylaşsam, motoruma bir şey oluyor. Motor park halinde dururken bir araba çarpıyor veya devriliyor. Bir de her tarafı korumalı olmasına rağmen!