Ece Erken eski eşi Serkan Uçar ile barıştı

Ece Erken, 4 ay önce boşandığı, oğlu Eymen'in babası Serkan Uçar'la herkesten gizli Kıbrıs'a gitti. Boşanma döneminde birbirlerine ağır suçlamalarda bulunan ikili, sürpriz bir şekilde barıştı.

Ece Erken eski eşi Serkan Uçar ile barıştı

Ece Erken, 4 ay önce boşandığı, oğlu Eymen'in babası Serkan Uçar'la herkesten gizli Kıbrıs'a gitti.  Boşanma döneminde birbirlerine ağır suçlamalarda bulunan ikili, sürpriz bir şekilde barıştı.

SÜRPRİZ BARIŞMA

Ünlü sunucu Ece Erken, 2014 yılında sürpriz bir kararla evlendiği Serkan Uçar'la oğlu Eymen'in doğumundan hemen sonra yollarını ayırmıştı. Boşanma döneminde birbirlerine ağır suçlamalarda bulunan ikili, sürpriz bir şekilde barıştı.

PLANLAR ALT ÜST OLDU

Çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü birlikte geçirmek için geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'a gitti. Ancak otellerin 14 Şubat için program yapması ve birçok ünlü ismin Kıbrıs'a gelmesi ikilinin planlarını alt üst etti. Erken ve Uçar, kimseye görünmemek için 13 Şubat sabahı 07.00 uçağıyla İstanbul'a döndü. Ece Erken ve Serkan Uçar'ın sevgililer gününü gözlerden uzak kutlama hayali suya düştü.