Ece Erken Takip Edilince Çığlık Attı

Başarılı sunucu Ece Erken annesiyle beraber alışveriş turuna çıktı. Annesiyle beraber alışveriş sırasında uzun süre takip edildiğini anlayınca Ece erken dayanamayıp çığlık attı..

Ece Erken Takip Edilince Çığlık Attı

 Başarılı sunucu Ece Erken annesiyle beraber alışveriş turuna çıktı. Annesi ile birlikte görüntülendiğini anlayınca Ece Erken panikleyerek uzaklaşmaya çalıştı. Ece Erken panik anları..

Bir süre mağazaları gezen anne ile kızı, kitapçıya girerken arkalarından gelen bir adamı fark etti.

 

Çocuk bakımı üzerine kitaplar bakan Ece Erken, aynı adamın yine hemen arkasında olduğunu gördü. Güzel sunucu, attığı her adımda gizemli adamın arkasında olduğunu görünce annesiyle hemen mağazadan çıktı.

 

GİTMESİNİ BEKLEDİ 
Hemen AVM'den çıkıp valelerden aracını getirmesini isteyen Erken, kendisini adım adım takip eden kişinin yanına gelmesiyle panik yaşadı.

 

Bir an ne yapacağını şaşıran ünlü sunucu, yaşlı adamın kolunu tutmasıyla çığlık attı. Daha sonra yaşlı adamın Ece Erken'in hayranı olduğu öğrenildi.

 

Yaşadığı şoku üstünden atamayan ünlü sunucu annesini de alıp hemen yolun karşısına geçerek hayranının oradan gitmesini bekledi.

 

FOBİSİ GEÇMEDİ 
Ece Erken'in önceki gün kendisini adım adım takip eden hayranı yüzünden yaşadığı panik de objektiflere kare kare böyle takıldı.

 

Ünlü sunucu, geçtiğimiz yıllarda bir hayranından ölüm tehditleri aldığı için korku dolu günler yaşamış, bu kişinin kimliği de bulunamamıştı. Ece Erken'in önceki gün sergilediği tavırlar da "Hayran fobisini üzerinden atamadı" dedirtti.