En yakın arkadaşlarının düğününe gitmiyorlar!

Murat Boz ile Burak Özçivit geçtiğimiz dönemlerde Merve Boluğur'un en yakın arkadaşları Eliz Sakuçoğlu ve Ceylan Çapa'yla aşk yaşamıştı. Yakın arkadaşları Murat Boz ve Burak Özçivit, Murat Dalkılıç'ın yarın gerçekleşecek olan ve Sakuçoğlu ve Çapa'nın da hazır bulunacağı düğününe katılmama kararı aldı.

En yakın arkadaşlarının düğününe gitmiyorlar!

Merve Boloğur-Murat Dalkılıç çifti yarın evleniyor. Gelinin kankaları Eliz Sakuçoğlu ve Ceylan Çapa'yla aşk yaşayan Murat Boz ile Burak Özçivit düğüne katılmama kararı aldı

"DÜĞÜNÜN ÖNÜNE GEÇMEK İSTEMEYİZ"
Burak Özçivit'in, Dalkılıç-Boluğur çiftine, "Düğüne Fahriye'yle veya yalnız gelmem doğru olmaz. Düğünün önüne geçmek istemeyiz" dediği öğrenildi.

DÜĞÜNE GİTMİYORLAR
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, yarın Adile Sultan Sarayı'nda evlenecek. Çift, düğüne tüm arkadaşlarını çağırdı. Ancak ikilinin yakın dostları şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Burak Özçivit, düğüne gelemeyeceklerini nazik bir dille çifte iletti.

ESKİ AŞKLAR GELİNİN KANKASI
Özçivit ve Boz'un çok istemelerine rağmen düğüne gidememe sebebi, ayrıldıkları sevgililerinin gelin Boluğur'un en yakın arkadaşları olması. Bilindiği üzere Murat Boz, Eliz Sakuçoğlu ile Burak Özçivit de Ceylan Çapa'yla aşk yaşamıştı.