Erhan Çelik'i beğenen genç kadın olay yarattı !

Gülben Ergen'in eşi Erhan Çelik'i beğenen genç kadın açıklama yaptı. Gülben Ergen'in eşine kalp mesajı atarak hayranlığını ilan eden Esra Nur Türker "Masumane bir beğeni maalesef Gülben Ergen'in yanlış anlaması sebebiyle büyüdü." dedi.

Erhan Çelik'i beğenen genç kadın olay yarattı !

Gülben Ergen, sosyal medyadan eşi Erhan Çelik'e kalp mesajı atarak hayranlığını ilan eden genç bir kadını kıskanıp ona yanıt vermişti. Marka ve basın danışmanlığının yanı sıra modellik yapan Esra Nur Türker, Erhan Çelik'e 3 kalp emojili mesaj yollamış, Gülben Ergen de eşine atılan bu mesajı görünce sinirlenmiş ve güzelliğiyle dikkat çeken genç kadın takipçiye Erhan Çelik'e attığı mesajın aynısını yani 3 kalpli emoji göndererek herkesi şaşırtmıştı.

"OLAY GEREKSİZ BÜYÜDÜ"

Uçankuş TV'nin 2 Kadın Arasında programına telefonla bağlanan 25 yaşındaki Esra Nur Türker, şöyle konuştu:

"Bu konu çok yanlış anlaşıldı. Ben Erhan Çelik'in sunuculuğunu çok beğenirim ama onun yakışıklılığıyla ilgilenmiyorum… Kendisiyle Cumhurbaşkanı'mızın kızının düğününde de karşılaşmıştık. Okumayı çok seven biri olarak paylaştığı sözü çok beğenip gayri ihtiyari 3 siyah kalp gönderdim. Gülben hanımı da çok beğenirim. Evliliklerini de çok takdir ediyorum.

"EVLİ ADAMLARLA İŞİM OLMAZ"

Beni yanlış anlaması, kıskançlık yapmasına hiç gerek yoktu. Ben onun yerinde olsam asla böyle davranmazdım. Masumane bir beğeni maalesef Gülben Ergen'in olayı yanlış anlaması sebebiyle gereksiz yere büyüdü. Benim evli bir adamda işim olmaz. Trabzonlu mutaasıp bir ailenin kızıyım. Benim için güzellik de ön planda değil" dedi. Genç kadın programda daha önce halkla ilişkiler bölümünü bitirdiğini ve şimdi ise 2. üniversitesini okuduğu sözlerine ekledi.
Etiketler; #erhan çelik