Esra Erol ailecek tatile çıkıyor

Ünlü sunucu Esra Erol tatile çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde kaza geçiren Esra Erol ailesi ile birlikte tatile çıktı. Evlilik yıldönümlerini ve eşinin doğum gününü de tatilde kutlayacaklar.

Esra Erol ailecek tatile çıkıyor

Atv ekranlarında yayınlanan izdivaç programının başarılı sunucusu Esra Erol, geçtiğimiz günlerde çekim için kanal binasına yetişirmeye çalışırken şoförünün kullandığı araç ile Gaziosmanpaşa'da kaza yapmıştı. Arabasında hasar oluştuğu kaydedilen ünlü sunucuya müdahelenin olay yerinde yapıldığı, Erol'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Eşinin uçakta çocukları ile birlikte çektiği fotoğrafta bir hayli yorgun görünen Esra Erol'un kazanın ardından yaşadığı şoku eşi ve iki çocuğu ile geçireği tatilde atması bekleniyor.

"3 Ü 1 ARADA"

Güzel sunucunun eşi Ali Özbir İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile bugün evlilikerinin 6. yıldönümü ve kendisinin de doğum günü olduğunu "Tatil başlar hem yıldönümü(6.yıl) hem doğum günüm 3 ü 1 arada" sözleri ile belirtti. Tatili de bu özel günde başlatan Özbir Ailesi, yaşanılan kötü günü geride bırakmak üzere Atatürk Havalimanı'ndan yola çıktı.


Etiketler; #esra erol #tatil