ESRA EROL “EGONUZ TAVAN OLMUŞ “ DİYE BAĞIRDI

TV kanalında yayınlanan Esra Erol programında Bahar ile Mehmet çiftinin çok uzun süredir çekişmeli ilişkilerinin sürdüğü bilinmekteydi. Sürekli ayrılıp barışan çift yine bir karar anı için stüdyoya geldiler.

ESRA EROL “EGONUZ TAVAN OLMUŞ “ DİYE BAĞIRDI

 Mehmet çok kırıldığını artık olamayacağını söylerken, Bahar’da “intikamını aldın sende daha neden uzatıyorsun” dedi.

Ardından locadaki bazı adaylar yorum yapmak istedi. Adaylardan bir tanesi Mehmet Bahar’ı hala seviyor derken bir başkası, Mehmet çok kırıldı v.s gibi cümleler kullandı. Adaylardan Melek yorum yapmak istedi ve yaptığı yorumla Bahar çılgına döndü. Bahar’ı kızdıran cümleler şunlardı:

“kararınızı dışarıda verseniz biz aynı şeyleri dinlemekten bıktık “. Mehmet’ te bu yoruma tepki gösterdi daha Cuma günü ve dün olmak üzere 2 defa karşılaştıklarını hangi ara sıkıldığını sordu ardından. Bahar aşırı derecede tepki göstererek “ bu kadın iyi de olsa kötü de olsa, beni sevse de sevmese de yorum yaptığı zaman ben Mehmet ile olan ilişkimden asla bahsetmeyeceğim ve konuşmayacağım diye konuşunca Esra Erol dinlenmeleri için stüdyo dan uğurlarken bahar tepki göstermeye devam ederek stüdyoyu terk etti. Şaşkına dönen Esra Erol “ yapmayın Allah aşkına egonuz tavan olmuş ya, çok ayıp ya “ diye konuşmasını devam ettirdi.