Esra Erol mu? yoksa Zuhal Topal mı? Hangisi daha çok kazanıyor?

Evlilik programlarının sunucuları hayal ötesi kazanç sağlıyor. Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan'ın kazançları adeta duduak uçuklattı. Birçok vatandaş ise bu duruma tepki gösteriyor.

Esra Erol mu? yoksa Zuhal Topal mı? Hangisi daha çok kazanıyor?

Gündüz kuşağında yayınlanan ve skandalların eksik olmadığı izdivaç programlarıyla ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Bekir Coşkun, bu programlarda sunuculuk yapan isimlerden Esra Erol'un günlük 150 bin, Seda Sayan'ın 80 bin, Zuhal Topal'ın ise 60 bin lira kazandığını öne sürdü.

İŞ ADAMLARI BİLE GÜNLÜK 50 BİN TL KAZANMIYOR

Bu programları yapanların büyük paralar kazandığını belirten Coşkun, "Onların kazancını en büyük iş adamları bile bugüne kadar elde edemedi. Bu yüzden birbirleriyle mahkemelik olmuş durumdalar. Kimsenin evlendiği falan yok. Zaten yapımcıların amacı da evlendirmek değil, kavga dövüş yaratıp bıktırıcı tartışmalarla programın izlenmesini sağlamak. Böylesi daha kolay oluyor. Bir kişi evlendi, adam üç ay sonra karısını öldürdü. Şimdi cezaevinde…" ifadelerine yer verdi.

İşte vatandaşların tepkileri :

@kocamustafapasali : esra erol birakin bu reytink hesaplarini sen kurt idrisin gelinisin hani derlerya cami yiklisa mihrap yerinde diye kurt idris olduyse bile ismi parayi kazandiriyor nasilsa yuru erol kim tutar seni

@evlendir :
Arkadaslar bizim millet bu evlilik proramlarini izlemeye devam ettikce, bu adaletsiz kazanclar kazanilmaya devam eder. Biz de boyle hayretle izleriz iste.

@lololo : Aferin kız Esra. Akıllılık edip, polis babasının yolundan gitmemiş. Babasının yolundan gitseydi sendikasız, 55 yaşına kadar çalışır, 35 yılın emeği olarak da 50 bin lira, yani günlük kazancının 3 de 1''ini alırdı. Kız babasının halini görünce akılılık etmiş, para kazanmayı öğrenmiş.

@sevdacopan : bazı yorumlara katılıyorum saf mallar oldukça daha çoook kazanırlar devam. mallar çok, belli değilmi. kazananlara hiç kızmıyorum valla, niye kızayım, mallar sayesinde kazanıyorlar.

@asddsa : önemli olan kazandığın paranın haram olmaması, alın teriyle kazanılan paranın tadı bile başka oluyor. onun için bu rezil programlara bunların kazandığı paralara özenmeyin allah sorar hesabını tabi inanan insanlara söylüyorum.