Esra Erol'un programında damat adayı isyan etti !

Ünlü sunucu Esra Erol'un izdivaç programında damat adayı adeta isyan etti. Senegalli damat adayına verilen tepki birçok vatandaş tarafından tepki çekti.

Esra Erol'un programında damat adayı isyan etti !

Senagal'den 5 yıl önce Türkiye'ye gelip şu anda Ordu'da yaşayan ve Mustafa adını alan damat adayı Esra Erol'un sunduğu izdivaç programına başvuru yaparak gelin adaylarından İlhame'ye talip oldu. Stüdyoya davet edilen Mustafa, paravan açılınca ise gelin adayından gelen tepkiyle şok oldu.
Gelin adayı İlhame'nin Mustafa hakkında düşüncelerini söylerken 'Sizden korktum' demesine damat adayı ise 'Ben de insan değil miyim?' diyerek sitem etti.'Çok iyi ev temizliği yapıyorum' diyen Mustafa'ya İlhame'nin cevabı ise 'Yakından tabımak istemiyorum. Geldiği için teşekkür ediyorum. Size mutluluklar' oldu.
Bu sırada araya giren Esra Erol duruma sinirlenerek gelin adayına 'Sen seni sevmeyen insandan kork İlhame. Kadınlar hep yanlış kişilerden korkuyorlar. Sevdikleri ve sevilmedikleri kişiler taradından' dedi. Stüdyodan gelen tepkiler üzerine tekrar söz alan gelin adayı İlhame 'Evlenecek olan benim. Benim kimsem yok. Annem ve babam yok. Ben talibimi aramaya geldim. Türk vatandaşıyla evlenmek istiyorum' diyerek Senagalli Mustafa'yı reddetti.
Avatar
serco - 5 yıl
bu tip programları takip eden nesil, ne hale geliyor klişesine girmeyeceğim ancak burada videosunu da izlediğimde gördüğüm kadının bir anda siyahi birini görmesindeki tepkiydi bence o korku....