Esra Erol'un yeni sezonda ne yapacağı belli oldu

Esra Erol'un yeni sezonda ne yapacağı ortaya çıktı. Ekranların en çok konuşulan sunucusu Esra Erol'dan beklenmedik bir hamle geldi. Esra Erol, Acun Ilıcalı iddialarının tersine yeni sezonda Atv ekranlarında boy göstermeye karar verdi.

Esra Erol'un yeni sezonda ne yapacağı belli olduEsra Erol'un yeni dönemde hangi kanala geçeceği uzun süredir tartışılıyordu. Kısa süre önce ünlü sunucunun Acun Ilıcalı'nın kanalı Tv 8 ekranlarına transfer edileceği hatta bu transfer için Acun Ilıcalı'nın ciddi bir ücret ödeyeceği iddia edilmişti ancak bu iddiaları Esra Erol yalanlamıştı. Yakında sezona ara verecek sunucunun başka bir kanala geçeceği ise kesinleşti. 3 sezondur Fox Tv ekranlarında yayınlanan daha öncesinde ise Atv ve Star TV'de ekrana gelen Esra Erol ilk kanalı Atv'ye dönüyor. Büyük bir merakla sorulan "Esra Erol hangi kanalda olacak?" sorusuna yanıtı Köşe Yazarı Ali Eyüboğlu duyurdu.

İŞTE ALİ EYÜBOĞLU'NUN O YAZISI

Aslında Esra Erol'un yapım şirketi Artı Film'le, Artı Film'in de FOX'la anlaşması var. Ancak Erol'la Artı Film'in arasının bozuk olduğu da bir gerçek. Esra Erol'un Cola için yaptığı seslendirmeden kazandığı paradan yapım şirketinin pay istemesi, yapımcı Zeynep Peker'in sunucuya attığı mesajlar taraflar arasındaki ilişkiyi, dönüşü olmayan bir yola soktu.

Yeni yayın döneminde Artı Film'le, dolayısıyla da FOX'la çalışmama kararı alan Esra Erol'un TV8'in sahibi Acun Ilıcalı ile transfer görüşmesi yaptığı daha önce medyaya yansımıştı. Esra Erol'un Artı Film'le olan 5 milyon dolarlık cezai şart nedeniyle mi yoksa FOX'un CEO'su Adam Theiler'ın araya girmesiyle mi bilmiyorum, ünlü sunucunun TV8'e transferi gerçekleşmedi.

İşte size Esra Erol cephesinden bir "son dakika" bilgisi: Esra Erol, yeni yayın dönemi için ATV ile el sıkıştı, ama taraflar henüz sözleşme imzalamadı.Bu yazıdan sonra CEO Adam Theiler, bir kez daha devreye girip, Esra Erol'un başka bir yapımcıyla çalışma koşuluyla FOX'ta kalmasını sağlar mı veya Artı Film buna razı olur mu ya da siyasi iklimin değişmesi ünlü sunucunun nihai kararını etkiler mi bilemem? Bekleyip, göreceğiz.