Evlilik Programı Sunucularının Aldığı Para Herkesi Şaşırttı!!!

Günlerden beri aralarındaki rekabet ve skandal bitmek bilmeyen evlilik programlarının sunucularının günlük aldığı paralar herkeste şok etkisi yarattı.

Evlilik Programı Sunucularının Aldığı Para Herkesi Şaşırttı!!!

Gündüz kuşağında yayınlanan Atv ekranlarında Esra Erol' da İzdivaç, Fox televizyonunda yayınlanan Zuhal Topal' la ve Star Tv' de yayınlanmakta olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunmakta olduğu Evleneceksen Gel adlı evlendirme programlarının günlük aldıkları ücretler öğrenilince herkesi çok şaşırttı.

Uzun zamandan beri birbirine savaş açan evlilik programlarında skandallar bir türlü bitmek bilmedi. Sunucular daima birbirlerini karalama politikalarına girdiler. En son olarak ise evlendirme program sunucularının kazandığı para ile ilgili iddialar ortalığı karıştırdı.
 
İddialara göre gündemde olan sunuculardan en çok günlük kazanç sağlayan sunucu Esra Erol. Esra Erol yaptığı program sayesinde tam tamına 150 bin tl kazanıyor. Onun ardından geliri en yüksek olan sunucu ve aynı zamanda şarkıcı olan bir diğer isim Seda Sayan. Açıklamalara bakılacak olursa eğer iddialar doğruysa Seda Sayan' ın kazandığı para 80 bin liradır. En az parayı ise Zuhal Topal almaktadır. Zuhal Topal' ın kazandığı miktar ise 60 bin liradır.
 
Görüldüğü gibi izdivaç programı sunucularının aldıkları paraları büyük iş adamlarından daha fazladır.