Evlilik sonrasında Alişan'dan bir kritik imza daha

Ünlü türkücü Alişan evlilik sürecinin ardından bir imza daha attı. Alişan uzun süredir alternatif projelerde yer almıyordu. Ancak bu sessizliğini bozacağını duyurdu.

Evlilik sonrasında Alişan'dan bir kritik imza daha

Ünlü türkücü Alişan özel davet ile iftar yemeğine katıldı. Masko Mobilya tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılım gösteren türkücü burada hem sahneye çıkıp ezan okudu hem de basın mensuplarına kritik bir açıklama yaptı. Alişan'ın iftar yemeği öncesinde sahneye çıkarak ezan okuması ise olumlu tepkiler aldı. Yeni evli olan çifte yöneltilen reklam kampanyası teklifine olumlu geri dönüş alındığı ifade edildi. Kritik teklif ile ilgili olarka çift basın mensuplarına bilgi vermeyi ihmal etmedi.

Masko Mobilya'nın yapacağı reklam ve tanıtım çalışmalarında yer alacak olan çiftin yeni projelerde markanın yüzü olacağı teyit edildi. Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu ile birlikte basın mensuplarının karşısına geçen çift burada reklam kampanyası ile ilgili ayrıntıları açıkladı. Ünlü çift ilk kez birlikte kamera karşısına geçecek ve ortak bir projede yer alacak. Bu konuda en çok merak edilen nokta ise Buse Varol'un performansı olacak. Buse Varol'un eşi ile birlikte kamera karşısına geçeceği anlar merakla bekleniyor.

Ünlü çiftin önümüzdeki günlerde kampanya ile ilgili çalışmalara başlayacağı ifade edidi. Alişan Buse Varol çiftini kısa zaman sonra kampanya ve tanıtımlarda görebileceğiz.