Fahriye Evcen, sevgili Burak Özçivit’i kıskanıyor mu? Güzel oyuncu, sevgilisinin rol arkadaşı Neslihan Atagül’ü mü kıskandı?

Fahriye Evcen hakkında, sevgilisi Burak Özçivit’in rol arkadaşı Neslihan Atagül’ü kıskandığına dair iddialar ortaya atılmıştı. İddialara göre Evcen, dizi setine sık sık sürpriz ziyaretler yapmaya başlamıştı..

Fahriye Evcen, sevgili Burak Özçivit’i kıskanıyor mu? Güzel oyuncu, sevgilisinin rol arkadaşı Neslihan Atagül’ü mü kıskandı?

 

Ekranların sevilen iki yüzü Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bir süredir birliktelik yaşıyor. İlişkilerini saklamayan çift hakkında, çeşitli iddialar gündeme geliyor.

İddialara göre Fahriye Evcen, rol arkadaşı olan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit arasında yaşanan samimi sahneleri gördükten sonra kıskançlık krizine girmişti. Sevgilisini kıskanan güzel oyuncu, dizi setine sık sık sürpriz ziyaretler düzenlemeye başlamıştı.

Fahriye Evcen, yüzü olduğu bir markanın törenine katılmadan önce, basın mensuplarının sorularını cevapladı. Basın mensuplarının, sevgili Burak Özçivit’i kıskanıp kıskanmadığını sormaları üzerine; “Kıskandığıma dair haberler çıkıyor. Fakat kıskanma gibi bir şey söz konusu olamaz. Bizim mesleğimiz bu” diyen Evcen, tartışmaları noktaladı.

Neslihan Atagül’ün sevgilisi Kadir Doğulu ise, Fahriye Evcen kadar sakin tepkiler verememişti..