Game Of Thrones 6.sezon 5.bölüm fragmanı nefesleri kesti

Dünyaca ünlü dizinin yeni bölümüne dair tanıtım filmi yayınlandı. Game Of Thrones 6. sezon 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dünyada büyük yankı uyandıran yayınlanan her yeni bölüm ile büyük beğeni toplayan Game Of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanı ile nefesleri kesti.

Game Of Thrones 6.sezon 5.bölüm fragmanı nefesleri kesti

Dünya'da büyük yankı uyandıran efsane dizi Game of Thrones (Türkçe: Taht Oyunları) 6. sezon ile izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Yayınlanan her yeni bölüm fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken Game Of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanında neler yaşanacağı şimdiden merak edilmeye başlandı. Game Of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde...
GAME OF THRONES 6. SEZON 4. BÖLÜM 
Game of Thrones yeni sezon 4. bölümde Stark'larda hareketliliğin artması bekleniyor. Uzun zamandır görünmeyen Bran Stark'ın ortaya çıkması, Jon Snow'un dirilmesi, Arya Stark'ın yeniden gözlerine kavuşması, Sansa Stark'ın Theon Greyjoy ile birlikte Ramsey Bolton'dan kaçmayı başarmasının ardından son bölümde Rickon Stark da ortaya çıktı. Ramsey Bolton'a hediye edilen Rickon Stark'ın akibeti yeni bölümde belli olacak. Öte yandan çektiği çilelerin ardından gözlerine yeniden kavuşan Arya Stark, intikam almak istediği isimler hakkında yeni bir hamlede bulunacak mı sorusu da merak edilen konular arasında yer alıyor.
Yine geçen sezon ejderha tarafından kaçırıldıktan sonra esaret altında kalan Ejderhaların Annesi ve Khaleesi Daenerys Targaryen'in geleceği de merak konusu. Dothraki insanları tarafından esir alınan ve yanlarında götürülen Khaleesi hakkında Game of Thrones 6. sezon 4. bölümde bir karara varılması bekleniyor. Bu kararın biri diğer khaleesi'lerle birlikte kalması olacak ancak diğer kararın ise daha kötü olabileceği tahmin ediliyor. Öte yandan Daenerys Targaryen konusunda heyecanlandıran gelişme ise bulunduğu bölgede ejderhaların görünmesi oldu. Esaret yaşamasına neden olan ejderhalar şimdi de onun kurtulmasını sağlayacak mı?