Gönül İşleri Kalktı Mı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranların sevilen oyuncuları barındıran Star TV nin tutulan dizilerinden Gönül İşleri dizisinden güncel gelişme var. Dizinin bu hafta yayınlanmayacağı duyruldu. Detaylar..

Gönül İşleri Kalktı Mı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Başrollerini Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Sinem Kobal ve Timuçin Esen gibi isimlerin paylaştığı yapım, hayatları boyunca gönül işleri ters giden üç kız kardeşin yaşadıklarını anlatıyor. TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği dizi, yayına girdiği ilk günden itibaren büyük ilgi gördü ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesi edindi.

Gönül İşleri, yeni bölümüyle 11 Ocak Pazar akşamı 20.00′de Star'da...

Gönül İşleri 12. bölümde neler yaşanmıştı?


Sevda, Tibet diyor!

Servet’e yakın olmak isteyen Yılmaz mahallede aşk nöbeti sürerken, bir küs bir barışık ilişkileri Muzaffer’in canına tak eder. Kavga etmeden konuşmayı öğrenene kadar Servet ve Yılmaz’a konuşma yasağı koyar. Yine de buldukları her fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek, kavga edecek bir gündem yaratmayı başarırlar. Bu sefer en büyük çatışmaları Sevda ve Bedir yüzündendir. 

Bedir’in gidişi Sevda’nın gündemine bomba gibi düşer. Servet’in sözüne uyup Sevda’ya olan aşkını kalbine gömmeye kalkmışken bir de hiçbir şey söylemeden gitmiş olması Sevda’nın kalbini kırar. Yaşadığı hayal kırıklığının faturasını yine kendine çıkarır; Tibet’le aralarındaki ilişkiyi resmiyete dökmeye karar verir.

Saadet artık kendi halinde hayatının keyfini sürmeyi istemektedir. Kardeşleri, babası, biricik yeğeni ve Kemal’le olabildiğince sakin günlerin hayalini kurmaktadır. Hayal kuran bir başkası daha vardır, Asrın… Polis tarafından her yerde aranan Asrın, Saadet’le birlikte buralardan kaçmanın hayalini kurmaktadır.

Saadet Sevda’yı kararından vazgeçirmekle, akışına bırakmak arasında gidip geliyor!

Sevda’nın isteme ve söz merasimi bizimkiler için yeni bir heyecan kaynağı olur. Muzaffer, en küçük kızının yuvadan uçacak olması gerçeğiyle yüzleşmeye çalışırken, Servet kardeşinin nihayet bir karar vermiş olmasından memnundur. Saadet ise kardeşinin sevmediği biriyle mutlu olamayacağından emindir. Sevda’yı kararından vazgeçirmekle, akışına bırakmak arasında gidip gelmektedir. Peki, Sevda ne yapacak? Bedir gibi o da aşkını kalbine gömüp, kendisini seven adamla gerçekten evlenecek midir? Servet, Yılmaz’ın kendisi için hazırladığı duygusal sürprize ne tepki verecektir? Saadet’i, tam da isteme gecesinde bekleyen büyük sürpriz nedir?