Güllerin Savaşı 26.bölüm fragmanı ve özeti

Kanal D'nin yeni yıla giriş sürecinin sıkıntısı geçti. Program takviminde yaşanan sıkıntılardan birisi de geçen hafta yayınlanmayan Güllerin Savaşı dizisi olmuştu. Dizinin hayranlarının merak ettiği yeni bölüm bu hafta Cumartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. İşte yeni bölümün detayları.

Güllerin Savaşı 26.bölüm fragmanı ve özeti

Gülru ve Ömer'in evlilik kararı aileleri nasıl etkileyecek? Gülfem bu evliliği engellemek için yeni bir Oyun içerisine giriyor.
 
Cihan’ın Gülru’ya karşı hissettiği platonik aşk Gülru’yla Ömer’i zor bir çıkmaza sürükler. Cihan’ı incitmeden ona gerçeği söylemeye çalışırlar ancak Cihan gerçeği kolay kolay kabullenecek gibi değildir. Gülfem ve Cahide ise Gülru’yla Ömer’i sonsuza dek ayırmak için şeytani bir plana kalkışırlar. Gülru’nun ailesinin başına büyük bir felaket getirecek bu plan Gülru ve Ömer’i de yakıcı bir ayrılığa mahkum edecektir.

Cihan’ın Gülru’ya karşı hissettiği platonik aşk Gülru’yla Ömer’i zor bir çıkmaza sürükler. Cihan’ı incitmeden ona gerçeği söylemeye çalışırlar ancak Cihan gerçeği kolay kolay kabullenecek gibi değildir.
 
Dizinin son bölümünde; Gülfem ve Cahide ise Gülru’yla Ömer’i sonsuza dek ayırmak için şeytani bir plana kalkışırlar. Gülru’nun ailesinin başına büyük bir felaket getirecek bu plan Gülru ve Ömer’i de yakıcı bir ayrılığa mahkum edecektir.
Avatar
MASAL AK - 7 yıl
gülrunun babasi öldümü