Halil Sezai Bu Sefer İmam Oldu!

İlker Ayrık'ın ilk yönetmenlik denemesi olan Yapışık Kardeşler filminde rol alan Halil Sezai, imam rolünde hiç de fena durmamışa benziyor. Okuduğu ezanla dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı, şimdiden beğenileri topladı.

Halil Sezai Bu Sefer İmam Oldu!

 Yapışık kardeşler filminde rol alan Halil Sezai filmde okuduğu ezan ile tıklama rekorları kırıyor. 30 Ocak'ta vizyona girecek olan Yapışık kardeşler filminde bir imamı canlandıran Halil Sezai'nin minarede ezan okurken name yapması ve ciddiyetsiz davranması tepkilere de neden oldu. 


İlker Ayrık'ın yönetmen olarak ilk sinema deneyimi olan "Yapışık Kardeşler" filmi 30 Ocak'ta seyircileriyle buluşacak. İlker Ayrık'ın yönetip oynadığı filmde en dikkat çekici isimlerden biride Halil Sezai oldu.

"Yapışık Kardeşler" filminde rol alan Halil Sezai İmam oldu. Minarede ezan okuyan ünlü şarkıcı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden olan Şarkıcı ezan okuma tavrından dolayı çok konuşuluyor.

İlk kez bir komedi filminde rol alan Sezai, rolü için minareye çıkıp ezan okudu. Ezan okuyan Halil Sezai'nin ciddiyetsizliği, sosyal medyada büyük tepki aldı.