Hayat Mucizelere Gebe'de sürpriz gece

Hayat Mucizelere Gebe dizisi kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam etti. İlk iki bölümü sevilerek izlenen Hayat Mucizelere Gebe'nin 3. bölümünde de heyecan vardı.

Hayat Mucizelere Gebe'de sürpriz gece

 Cenk’in oteldeki şüpheli ölümünden sonra İnci, bebeği Didem ve Engin’e verme kararını bir kez daha sorgulayacaktır. İnci, Didem’in Serhat’la yaptığı işbirliğinden habersiz Didem’i araştırmaya başlar.Bir yandan da artık rüyalarına bile girmeye başlayan Engin’den uzak durmaya çalışır. Ancak bu girişimleri başarısız olacak Engin’le iyice yakınlaşıp Serhat’la ciddi bir kavga edeceklerdir.Süheyla ve Esma bu ayrılıktan rahatsız olurlar ve onları tekrar bir araya getirmek için kolları sıvarlar. Bu arada Süheyla’nın tüm uyarılarına rağmen Suat, İnci’nin çalıştığı otele yerleşir ve kızını yakından takip etmeye başlar.İnci ve Engin yakınlaşmasından rahatsız olan Didem ise bir plan yapar ve İnci ve Serhat’a sürpriz bir gece hazırlar. Ancak gece hiç de planlanan şekilde sonlanmayacaktır…

 


 
Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölümde ne olmuştu?
 
İnci, bebeği doğurmaya karar veriyor; Suat ise, İnci ile tanışmak için türlü türlü oyunlara başvuruyor! 
 
Bebeğe kıyamayan İnci, Serhat’ın evlilik teklifiyle çok mutlu olur. Serhat bebeğin babasının Engin olduğunu tesadüfen öğrenince rahatsız olur ve İnci’nin işten ayrılmasını ister.
 
İnci’nin asıl derdiyse bebekle ne yapacağıdır. Onu ailesine verip normal hayatına geri dönmeyi planlamaktadır; ancak, Esma bu fikre şiddetle karşı çıkar.
 
İnci bebeğini verecektir vermesine ama Engin ve Didem’e dair hala birtakım şüpheleri vardır. Engin’in eski bir playboy olduğunu da öğrenince iyice telaşlanır. Çünkü o bebeğinin iyi bir aile ortamında büyümesini istemektedir.
 
Diğer yandan Suat, İnci’nin özbeöz kızı olduğunu öğrenince onunla tanışmaya çalışır. Süheyla ise 23 yıldır sakladığı sırrın kızıyla arasını bozmasından korkmaktadır.