İdo artık yatırım peşinde

İdo Tatlıses kendini gayrimenkul işlere adadı ve bu sektör konusunda da başarlı olmak yolunda önemli adımlar peşinde

İdo artık yatırım peşinde

İdo Tatlıses kendi şarkıcılık sektöründe kariyer konusunda baya bir ilerledikten sonra kendini gayrimenkul işlere adadı ve bu sektör konusunda da Başarlı olmak yolunda ilerlemektedir.Kendisi babasının yolunda giderken birden bu sektöre başvurması kendisinin bu konuda daha başarılı olduğunu göstermektedir.Kendi bu sektörlerden kazandığı kazanç ile daha çok yatırım yapmaya devam ettirmektedir.Bu yatırımlardan bazıları ise lüks villa,spor araba,yat ve tekne gibi önemli yatırımlarda bulunmuştur.Başarılı birisi olarak dünyada  büyük bir yol kat etmiş ve önemli yerlere girmektedir.

Kendisini şarkıcılıktan da başka sektörlerde de başarılı olduğunu herkese göstermiş bulunmaktadır.Diğer yönden bu kazançlarını daha önemli yatırımlara harcaması onun ileri ki zamanlarda işine daha çok yaraması konusunda da herkesin hem fikir olduğuna değinilmektedir.

Yatırımları dudak uçuklatan fiyatlarda olsa yatırım konusunda zekice davranıp yoluna bakmaktır.Yaptığı yatırımlarda hem kullanışlı hem de ileri ki hayatında işe yarayacağı kesin olmaktadır.Şarkıcılık hayatında ne kadar devam etse de kendini daha çok iş adamlığına  adamış olmaktadır. Yaptığı bu yatırım ile hangi yollarda ilerleme göstereceği de oldukça merak konusu olmaktadır. İdo  Ali Ağaoğlu’nun yaptırımlarından biri olan Maslaktan aldığı daireler ile açılışını yaptığı yatırımı daha ileri seviyeye de taşıyacak mıdır acaba? Soruları sorulmaktadır.