İrem Derici'den öğrencilere büyük hakaret!

Kendisine verilen "En İyi Çıkış Yapan Ödülü” sonunda öğrencilere hakaret eden İrem Derici'ye tepki dinmek bilmiyor. İrem Derici, 'Katakullilerle dönen hiçbir ödül törenine ömrümün sonuna kadar katılmayacağım' demişti. işte ayrıntılar;

İrem Derici'den öğrencilere büyük hakaret!

 Bir basın açıklamasıyla sözlerinin arkasında olduğunu duyuran Derici, 'Katakullilerle dönen hiçbir ödül törenine ömrümün sonuna kadar katılmayacağım' dedi.

''MAL ÜNİVERSİTE KLÜPLERİ''

Derici “2.5 sene oldu, hâlâ bana En İyi Çıkış Ödülü vermeye cürret eden mal üniversite klüpleri... Hayır, siz üniversitelisiniz ya, ben ona yanıyorum. 'Törene gelirsen ödül var' ezikliğinizi bilmeyen yok ama m........  beni karıştırmayın” tweet'i attı.

Derici tepkiler üzerine şu açıklamalarda bulundu:

"Sabahtan beri attığım tweet'le alakalı yazdıklarınızı okuyorum. Aslında herkes neyin ne olduğunun çok iyi farkında çünkü çark yıllardır böyle dönüyor. "Falanca gün ödül törenimiz var, açık ara farkla sizi en iyi filanca ödülüne layık gördük." O gün işin varsa ve orada değilsen, ödül o gün orada olabilen Ayşe'ye Ahmet'e gidiyor. Ya da "Şu gün ödül törenimiz var, gelecekseniz size ödül vereceğiz" tarzı çağrılardan çok sıkıldım. Uslubümü sert bulabilirsiniz lakin benim uslübüm 27 senedir aynı, pamuk prenses gibi takılmadığım için kusuruma bakmayın. Ve evet, yaklaşık 3 senedir piyasada olan birine sadece orada bulunsun diye en iyi çıkış ödülünü vermeye kalkarsanız bu sene çıkış yapan gençlerin de hakkını yemiş olursunuz. Katakullilerle dönen hiçbir ödül törenine ömrümün sonuna kadar katılmayacağım. Ali Cengiz oyunları sağolsun çocukluk hastalıklarımdan erken kurtuldum. Bu kadar kısa sürede benim gibi mendeburun şarkılarını baştacı yapan halktan alacağım ödüldür benim için önemli olan... Ve bu ödülü onlara sunduğum her şarkımla aldım. Bundan böyle de halkımızın bana ve şarkılarıma sevgisi hep benim için en büyük ödül olacak."