İşte Benim Stilim bu hafta kim elendi? Jüri üyelerinin zor kararı! (TV8 Bu Tarz Benim)

Bu hafta İşte Benim Stilim eleme gecesinde yine dolu dolu dakikalar yaşandı. Konuk jüri olan sevilen şarkıcı Hadise şarkılarıyla coşturdu. Konsept maskeli balo olunca yarışmacılar tanınmayacak halde gelerek sürpriz yaptılar. Eleme anında iki güçlü isim Gülay ve Özden'in kalması jüri üyelerine zor anlar yaşattı.

İşte Benim Stilim bu hafta kim elendi? Jüri üyelerinin zor kararı! (TV8 Bu Tarz Benim)

İşte Benim Stilim’in konuk jüri üyesi şarkıları dillerden düşmeyen müzik dünyasının güçlü ismi “Hadise”idi. Ünlü şarkıcı programda seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatarak geceye damgasını vurdu.


9 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yaptılar.  Gecenin konsepti ise “Maskeli Balo”. Maskeli Balo kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarıştılar, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşandı..


Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak. “İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 21 Şubat Cumartesi akşamı saat 22.00'de TV8 ekranlarında yayınlandı.


TV8 canlı yayınıyla 21 Şubat cumartesi akşamı ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasında konuk jüri üyesi Hadise oldu. Maskeli balo konseptiyle İşte Benim Stilim jürisinin önüne çıkacak olan kızlar eleme gecesinde kıyasıya bir yarıştılar...


İŞTE BENİM STİLİM KİM ELENDİ?
Özden Cerrahoğlu İşte Benim Stilim kızları onun adını verince şoka girdi. Gülay Hançer ise eleme gecesi performansıyla en düşük puanı alan isimdi. İki isim için jüri yeniden oylama yaptı. İşte giden ismi belirleyen oylamanın sonucu;


Nur Yerlitaş Gülay Hançer gitsin dedi.
İvana Sert Gülay Hançer gitsin dedi.
Uğurkan Erez Özden Cerrahoğlu elensin dedi.
Kemal Doğulu Gülay Hançer dedi.
Hadise ise sonuç belli olunca isim vermedi.