İşte Benim Stilim eleme gecesi kim elendi? (20 Mart 2015)

20 MArt 2015 itibariyle fenoman moda programı İşte Benim Stilim'de eleme heycanı tüm hızıyla devam ediyor. Aileye yeni yarışmacılar katılırken kıyasıya rekabet devam ediyor. Bu hafta bir ikonu canlandıracak olan yarışmacılardan elenen isim çok şaşırttı.

İşte Benim Stilim eleme gecesi kim elendi? (20 Mart 2015)

İşte Benim Stilim yarışmasının TV8 kanalındaki 20 Mart eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtı herkesi ekran başına topladı. İşte Benim Stilim'de geçen hafta sürpriz bir şekilde yarışmanın en popüler kızlarından Maria Surina elenmişti. Bu hafta İşte Benim Stilim eleme gecesinde korumu altında olan isimler hafta içindeki performansları ile taç giyen Emel Özkızıltaş ve Gülay Hançer oldu.


İşte Benim Stilim yarışmasının 20 Mart eleme gecesinin konuk jüri üyesi Ozan Doğulu oldu. Ozan Doğulu ile jürisi üyesi Kemal Doğulu akraba mı? Kemal Doğulu bu konuya açıklık getirdi ve sadece soyadı benzerliği olduğunu açıkladı.


İşte Benim Stilim yarışmasının hafta içi bölümlerinde Nihal Candan jüriden "eleyebiliriz" sinyali almış ve ağlamıştı. Haliyle bu hafta gala gecesinde herkes Nihal Candan elenecek mi merakına sahip.Koruma altında olmayan isimler Çiğdem Çelik , Özden Cerrahoğlu , Nazlı Hamarat , İlbilge Uzun ve Zeynep Öztürk elenme ihtimali bulunan isimler.


Elenen isim Özden cerrahoğlu oldu!!!İŞTE BENİM STİLİM 'DE KİM TAÇ GİYDİ KORUMA ALTINDAKİ İSİMLER

İşte Benim Stilim yarışmasına elendikten sonra geri dönen Viyana doğumlu Gülay Hançer jüriden yine tam not alarak haftayı tamamladı.Her gün yıldız almayı başaran Gülay Hançer ve Emel Özkızıltaş koruma altına alındılar ve taç giydiler.


ÖZDEN CERRAHOĞLU TERS IŞIK KURBANI OLDU
İşte Benim Stilimin final gününde yarışmacılardan Özden Cerrahoğlu ters ışık kurbanı oldu. Özden Cerrahoğlu siyah elbisesiyle sahneye çıktı ancak uzun süre stüdyo ışıklarından dolayı iç çamaşırının gözüktüğünü fark etmedi. Uzun süre bu şekilde ekrana gelen Özden; Zeynep sahnedeyken durumunun farkında olmadan halay çekmeye kalktı.ÇİĞDEM ÇELİK SAHNEYE ÇIKTI ORTALIK KARIŞTI

İşte Benim Stilim yarışmacılarının sert eleştirilerinin hedefindeki isim Çiğdem Çelik bugün de ağır saldırı altında kaldı. Çiğdem Çelik 'e saldırıyı yine Özden Cerrahoğlu başlattı. Kankası Nihal Candan ve Nazlı Hamarat da arkadan geldi. İşte Çiğdem Çelik kavgası;İŞTE BENİM STİLİMDE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim yarışmasının en popüler isimlerinden Maria Surina geçen hafta sürpriz bir şekilde elendi. Maria Surina ve Çiğdem Çelik jürinin önüne çıkan isimler olmuştu. Maria kalır denirken elenen isim o olunca herkes şaşırmıştı.