İşte Benim Stilim'in fenomen jürisinden Demba Ba şarkısı!

Söylediği arabesk şarkılar ile tanınan İşte benim Stilim'in sevilen jürisi Nur Yerlitaş, şuan gündemde çok moda olan Demba Ba şarkısını farklı yorumlayarak dinleyenleri gülümsetti. İşte Nurella'nın yorumuyla Demba Ba şarkısı..

İşte Benim Stilim'in fenomen jürisinden Demba Ba şarkısı!

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, programın ortasında Demba Ba şarkısı söylemeye başladı. Ancak konuya çok hakim olmadığından, tribünlerin diline dolaşmış besteyi 'De baba, de baba' diyerek söyleyen jüri üyesi izleyenleri güldürdü.


Şarkıyı hayli iştahla söyleyen Nurella yanlış söylediğinin farkında bile değildi. Ayrıca şarkıyı hayli sevmiş olacakki keyfine diyecek yoktu.


Nur Yerlitaş Kimdir?

11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa'da doğmuştur. Annesinin isimi Saadet Yerlitaş'dır. Benan adında bir kız kardeşi vardır. Dobralığı ile biliniyor. Bu yüzden sözünü sakınmak hiç ona göre değil. Kendisini "dikişçi" ve "kostüm tasarımcısı" olarak tarif ediyor. Bilindik ifadesiyle "modacı" olarak anılmak istemiyor. Bir dikiş atölyesi vardır.


80li yıllarda Paris'ten, Milano'dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak Modacılığa başlamış.


Kendisini "Arızalı" olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.


Nur Yerlitaş, Nişantaşı'nda ikamet etmektedir. İtalya'nın Milano şehrinde de yüksek tavanlı minik bir dairesi var. Mutfağında iki buzdolabı var. Birinde meyveler, içecekler, diğerinde pasta tipi yiyecekler bulunuyor.


Nur Yerlitaş'ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her Sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkanıyor.


Derin Mermerci'ye de Bülent Ersoy'a da giysi dikiyor. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan'ın sahne kostümlerini hep Nur Yerlitaş diker.


Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show TV'de Şebnem Dönmez'in sunuculuğunu yaptığı "Bak Kim Dans Ediyor" adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı.


2010 yılında Show TV'de yayına giren "Yemekteyiz" adlı yarışmada Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, basın mensubu yazar Ece Vahapoğlu ve daha önceki Avrupa güzelimiz Neşe Erberk ile yarıştı. İlk gün Nur Yerlitaş'ın evsahipliği yaptığı Yemekteyiz'e Seda Sayan da misafir olarak katıldı.


2011 yılında Show TV'de yayınlanan "Bugün Ne Giysem" adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Diğer jüri mensupları ise Moda Tasarımcısı İvana Sert, Hakan Akkaya ve Kareograf Uğurkan Erez oldu.


Nur Yerlitaş, 2011 yılında Demet Akalın'ın 'Türkan' klibinde Türkan Şoray'ı canlandırdı. Klipte birçok ünlünün yanı sıra İzzet Çapa'da rol aldı.