“İstediğim gibi sarılırım”

Fahriye Evcen ve Burat Özçivit geçtiğimiz günlerde reklam çekiminde iken Özçivit 20’lı yaşlarda bir kadınla samimi bir şekilde görüntülenmişti. Burak Özçivit: “Kız kardeşime istediğim gibi sarılırım” dedi.

“İstediğim gibi sarılırım”

“İstediğim gibi sarılırım”
Fahriye Evcen, kozmetik markasının reklam yüzü çekimleri için koştururken, aynı gün sevgilisi Burak Özçivit de bir kadınla teknesiyle Boğaz'a açıldı. Anadoluhisarı'nda kıyıya yanaşan Özçivit, yanındaki iki kişiye etrafı izletti. Sonra da marinada saatlerdir gergin şekilde, kendisini bekleyen 20'li yaşlardaki genç kadını tekneye aldı.
Samimi kucaklaşmanın ardından teknenin dümenine geçen Özçivit, Boğaz'a doğru açılarak gözlerden uzaklaştı. Oyuncunun yanındaki diğer iki kişinin genç kadınla konuşmaması da dikkatlerden kaçmadı. basında Özçivit’in aldatma ihtimalleri üzerinde durulurken, sosyal medyadan açıklama yapıldı.
Hakkında çıkan bu haberlerden kısa süre sonra Burak Özçivit, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak bunları yalanladı. Gizemli kadına sarılmış bir şekilde selfie çeken Burak Özçivit bu fotoğrafı, "O benim kız kardeşim, canım, her şeyim. İstediğim gibi sarılırım. Arkadaşlar yaptığınız habere biraz daha dikkat edin lütfen…" notuyla paylaştı. İşte o paylaşım;