Kanal D'de dizi saatleri değişiyor mu?

Kanal D yılbaşının ardından yeni yıl takvimini henüz oluşturamadı. Özellikle Güllerin Savaşı, Ulan İstanbul, Poyraz Karayel gibi dizilerin yeni ve ilk bölümlerinin aksaması dizi hayranlarını üzdü. İşte Kanal D'nin yeni yıl planı.

Kanal D'de dizi saatleri değişiyor mu?

Kanal D'de Pazartesi akşamları ekrana gelen Ulan İstanbul 5 Ocak Pazartesi akşamı eski bölümlerinden oluşan kolaj bir bölümle yayınlanacak.

Ulan İstanbul'un yeni bölümü yerine Arkadaşım Hoşgeldin'in tekrar bölümü ekranda olacak. Ulan İstanbul'un özel bölümü ise 23.30′da yayınlanacak. Salı akşamları yayınlanan Küçük Ağa dizisinin yeni bölümü de bu hafta yayınlanmıyor.

Kanal D Salı akşamı Küçük Ağa yerine Ben Bilmem Eşim Bilir'i yayınlayacak. 7 Ocak Çarşamba akşamı ise Kanal D'nin Eylül ayından beri tanıtımlarını yaptığı İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın başrolde olduğu Poyraz Karayel dizisi ilk bölümüyle ekranda olacak.

Ekim ayında başlayan ancak düşük reytingler nedeniyle final yapacak olan Hayat Yolunda dizisi ise final bölümüyle son defa ekranda olacak. Ancak Hayat Yolunda finalinin hangi gün ve saatte yayınlanacağı ise henüz belli değil.