Kara Ekmek'te şok ayrılık!

Başrollerini Özlem Yılmaz ve Ushan Çakır Çakır'ın paylaştığı, atv'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kara Ekmek dizisinden şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Ushan Çakır'ın oynadığı Çetin karakterinin dayısı Taylan'ı oynayan Engin Hepileri diziden ayrıldı.

Kara Ekmek'te şok ayrılık!

Dizide Taylan karakterini canlandıran Engin Hepileri, karakterinin hikayesinin sona erdiği gerekçesiyle yapımdan ayrıldı. İşte Mesut Yar'ın konuyla ilgili yazısı:

Kara Ekmek, geçtiğimiz yılın kara sıfatlı iyi iş yapan dizilerinden biri olarak notlarımıza geçmişti. Bir ara yayından kalkacak söylentisi çıktıysa da işin kulisten öteye gitmediğini anladık. Ancak yeni sezonda dizide ciddi bir değişiklik olacak. Başroldeki Engin Hepileri kardeşimiz "hikayenin sonuna gelindiği düşüncesiyle" yapımcıdan affını istemiş. Bu durumda Kara Ekmek yoluna yeni bir isimle devam edecek gibi görünüyor.

Hepileri'nin ayrılmasıyla doğan boşluğu ise geçtiğimiz günlerde açıklandığı üzere yakışıklı oyuncu Nihat Altınkaya dolduracak.

Başrollerini Özlem Yılmaz, Ushan Çakır, Altan Erkekli, Gülçin Santırcıoğlu, Elifcan Ongurlar, Anıl İlter, Başak Daşman ve Hale Akınlı gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği Kara Ekmek, yepyeni bölümleriyle yakında atv'de