Kara Para Aşk 50. bölümünde Ömer zor durumuda

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi Kara Para Aşk son bölümüyle izleyicilerinin nefeslerini kesmeyi başardı. Elif'i kurtarmak isteyen Ömer, Kara Para Aşk 50. bölümünde kaçırıldı ve zincirlendi.

Kara Para Aşk 50. bölümünde Ömer zor durumuda

 Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi Kara Para Aşk 50. bölümü izleyicilerin nefeslerini kesecek sahneleriyle ekrana geldi. Unutulmaz bir bölümün sinyalini veren Kara Para Aşk yeni bölümünde ölümü kıl payı yenen Elif öğrendiği gerçek karşısında hemen Ömer'le konuşmak istedi ancak Ömer ortalarda yoktu ve kimse ulaşamıyordu. Abisine dair gerçekleri çözen Ömer neredeydi? Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı Kara Para Aşk son bölümü finale olan merakı daha da arttıran sahneleriyle 17 Haziran Çarşamba akşamı saat 22.30'da Atv ekranlarındaydı.

KARA PARA AŞK 50. BÖLÜM ÖZETİ

Merakla beklenen Kara Para Aşk son bölümünde; Metin,Tayyar Dündar'ın Hüseyin'in yaşadığını öğrenmesine engel olmak zorundaydı. Aksi halde bütün planları alt üst olacaktı. Bunun için Ömer'i bir süreliğine etkisiz hale getirmek istedi ve onu tutsak aldı. Burhan'ı Hüseyin'e teslim edip Tayyar'ı öldürmesi için gereken koşulları sağladı. Planı tıkır tıkır işlemekteydi. Hüseyin Tayyar'ı öldürecek başka ülkeye gitti ve kendisi de Nilüfer'le yeni bir hayata yelken açmaya karar verdi. Kağıt üzerinde mükemmel gibi görünen planda hesaplanmayan şeyler vardı. Tayyar Metin'den şüphelenip onun peşine düşmüştü. Baba oğul arasındaki bu mücadelede galip gelen kim olacaktı? Ömer ortadan kaybolmuştu. Elif onun için deliler gibi endişelenmektedir. Arda ve Pelin de nerde olduğunu bulmaya çalışmaktaydı. Kara Para Aşk 50. bölümünde bir depoya zincirlenmiş olan Ömer'in ise tek amacı oradan kurtulup, Elif'in karar duruşmasında Hüseyin'in yaşadığını ispatlayabilmekti. Elif'i özgürlüğüne kavuşturmanın başka çaresi yoktu. Ömer Metin'in elinden kurtulup Hüseyin'i duruşmaya çıkarmayı başarabilecek miydi? Elif'in desteğiyle yeni bir hayata başlayan Mert çok heyecanlıydı. Mezuniyet günü gelip çatmıştı. Mert'in mezuniyet töreni herkesin tahmininden büyük sürprizlere gebeydi. Mezuniyette yaşanan olaylar Elif'in hayatını baştan sona etkileyecekti. Mert'in mezuniyetindeki sürpriz nedir? Kara Para Aşk 50. bölümü tüm bu soru işaretlerine yanıt olacak sahneleri ve hafızalardan silinmeyecek anlarıyla 17 Haziran da seyirci karşısına çıktı.