Kara Para Aşk Dizisinden Kötü Son!! Elif Ölüyor..

ATV ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk yeni bölümünde neler yaşanacak ? Kısa bir süre sonra final yapacak olan Kara Para Aşk 49. yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. İşte detaylar

Kara Para Aşk Dizisinden Kötü Son!! Elif Ölüyor..

 3 Haziran Çarşamba günü 49. bölümü ile ekrana gelmesi beklenen Kara Para Aşk bu hafta yayınlanmayacak. Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray- Bursaspor maçı nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan dizi hayranlarını üzdü.

 
FİNAL YAKLAŞIYOR
 
ATV ekranının heyecanla takip edilen dizisi Kara Para Aşk 50. bölümü ile final yapacak. Dizinin ekrana ceda etmesi için son iki bölüm kaldı. Seyirci merakla finali bekliyor.

Ömer son dakika olay yeri inceleme şefiyle adliyeye gelir, tam mahkeme salonuna doğru giderlerken Şef Osman bir tetikçi tarafından konuşmaması için öldürülür. Ömer Elif'i kurtarmayı başaramamıştır. Elif tutuklu yargılanmaya devam edecektir. Şef Osman'ın anlattıklarıyla komplodan emin olan Ömer, bütün delilleri yeniden incelemeye karar vermiştir. Bir ipucu ararken Osman Şef'in son nefesini vermeden söylediği bir söz Ömer'in harekete geçmesine neden olur. 
 
İlacı içmeyi bırakan Elif, Ömer'in de desteğiyle toparlanmıştır. Ömer onun için harika bir de sürpriz hazırlamıştır. Koğuştaki kadınlar Elif ve Ömer'in aşkına hayran kalmıştır. Elif'in koğuş arkadaşlarıyla arası düzelmiştir. Bu durum Hande'yi rahatsız etmektedir. Elif, Hande'nin Ebru'ya istemediği bir şey yapmaya zorladığını öğrenir ve engel olur. Hande çok öfkelenmiştir. Elif'i cezalandırmak istemektedir. Hande'nin Elif için hazırladığı plan nedir?
 
Tayyar Dündar tam anlamıyla sağlığına kavuşmak için böbrek nakli ameliyatına girecektir. Metin bu durumdan faydalanıp hasta yatağındaki Tayyar'ı öldürmeye karar vermiştir. Tetiği çeken Hüseyin olacaktır. Hiç kimseye güveni olmayan Tayyar en savunmasız olduğu anda bir saldırıya mazur kalmamak için önlemler almıştır. Metin ameliyat sonrası Tayyar'ın nerde olduğunu bilmemektedir. Metin, Tayyar'ı bulup Hüseyin'in onu öldürmesini sağlayabilecek midir? Hüseyin sonunda Tayyar'la hesaplaşabilecek midir?