Kara Para Aşk Ekranlara Veda Ediyor

Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk final bölümü hazırlıklarına başlandı. Kara Para Aşk, Haziran'ın 3. haftasında yayınlanacak final bölümüyle izleyicilerine veda edecek. İşte detaylar

Kara Para Aşk Ekranlara Veda Ediyor

 Kara Para Aşk dizisi de bu sezon ekrana veda edecek olan dizilerden. Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün ve Erkan Can'ın başrolde olduğu dizi Haziran'ın 3. haftası yayınlanacak final bölümüyle ekrana vede edecek. 

KARA PARA AŞK 44. BÖLÜM'DE NELER YAŞANACAK?
Elif kendisine ilanı aşk eden Levent'i reddeder. Aklında ve kalbinde olan tek kişi Ömer'dir. Bunu Levent'e söyler. Ömer de duymuştur. Ömer eve dalar ve olay çıkartır. Elif ikisinin de gitmesini ister. Elif'e hayır diyemeyen Ömer ve Levent giderler. Elif evde bir başına kalmıştır. Ömer'e hala kırgındır ve içinde açtığı yaraları tamir edememiştir. Ömer kapıya dayanır duygularını anlatmak ister. Elif Ömer'e kapıyı açacak mıdır? 
 
Tayyar'ın kendisini öldürmek isteyeceğini anlayan Hüseyin son anda adamların elinden kurtulmayı başarır. Svetlena'nın kaldığı otele gider saklanır. Bu sırada Tayyar, Hüseyin'i bulma işini Metin'e verir. Metin, Tayyar'a olan bağlılığını göstermek için Tayyar'ın planı adım adım uygulayacaktır. Metin, Hüseyin'i bulabilecek midir? Tayyar, Hüseyin'i öldürtüp suçu Elif'in üstüne atmayı başarabilecek midir? 
 
Ömer, abisinin hastaneden cezaevine nakledilirken kaçırıldığını öğrenir. Hüseyin'in flash belleği Tayyar'a kaptırdığını bildiği için can güvenliğinin olmadığının farkındadır. Tayyar'dan önce Hüseyin'i bulmak zorundadır. Ömer Tayyar'dan önce Hüseyin'i yakalayıp Tayyar'ın planını bozacak mıdır? Tayyar'ın Ömer'i oyalamak için yeni kurbanı kim olacaktır?
 
İpek Nedret'e Elif'in DNA ile ilgili gerçeği öğrendiğini söyler. Üstelik işler hiç de Nedret'in istediği gibi olmamıştır. Nedret durumdan çok rahatsız olur. İpek Nedret'in bu kadar güçlü olmasından ve uzun süredir İstanbul'da kalıyor olmasından şüphelenmiştir. Ona göre Nedret sıradan bir hala değildir. Nedret'in asıl amacının ne olduğunu öğrenmeye karar verir. İpek Nedret hakkındaki bütün gerçekleri öğrenecek midir?
 
Kara Para Aşk 44. bölüm ile 29 Nisan Çarşamba ATV'de..