Kara Para Aşk Yeni Bölümünde Neler Yaşandı?

Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Kara Para Aşk dün akşam nefes kesti. Başrollerinde Tuğba Büyüküstün güzelliği ve oyuncu yeteneği ile diziye renk katıyor. Yeni Bölümünde Elif ve Ömer'e neler olacak? İşte Detaylar

Kara Para Aşk Yeni Bölümünde Neler Yaşandı?

 Kara Para Aşk 39.yeni bölümde heyecan dorukta. Yeni bölümün ilk görüntüleri yayınlandı. Kara Para Aşk 39.yeni bölümde Metin akıl dolu planıyla Hüseyin Ömer'e her şeyi itiraf ettiriyor.

Hüseyin Ömer'in onları dinlediğinin farkında olmadan üç kişiyi de öldürdüğünü itiraf etmiş ve Metin'in tuzağına düşmüştür. Konuşmaların hepsine şahit olan Ömer deliye döner. Ve Hüseyin'in karşısına çıkar. Ömer acı ve öfke içindedir. Üstelik bütün bunları evlenmek üzere olduğu Elif'e anlatmak zorundadır. Ömer, Elif'e abisinin babasının katili olduğunu söyleyebilecek midir? Elif her şeyden habersiz kına gecesi ve nikah için hazırlanmaktadır. Ömer Elif'e gerçekleri nasıl söyleyeceğini bilemediği için ondan uzak durmaya çalışır. Elif bütün bunlara anlam veremez ama nikah günü gelip çatmış gelinliğini giymiştir. Ömer ve Elif her şeye rağmen evlenebilecek midir? Tayyar'ın Nilüfer'i öldürmeye çalıştığını öğrenen Metin ilk iş olarak Hüseyin'i Ömer'e vermiştir ve intikamının ikinci basamağına gelmiştir. Tayyar'ın karşısına çıkar ve silahını çeker. Metin bu kez Tayyar'ı öldürmeyi başarabilecek midir?