Kara Sevda Dizisine Büyük İlgi! Dün Akşam Yeni Bölümünde Neler Yaşandı?

Star tv ekranlarının iddialı dizisi olan Kara Sevda yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Merakla beklenen Kara Sevda ilk bölümünde neler yaşandı ? Kara Sevda ikinci bölümünde neler yaşanacak ?

Kara Sevda Dizisine Büyük İlgi! Dün Akşam Yeni Bölümünde Neler Yaşandı?

 Star tv ekranlarının iddialı dizisi olan Kara Sevda  yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Merakla beklenen Kara Sevda  ilk bölümünde neler yaşandı ? Kara Sevda  ikinci bölümünde neler yaşanacak ? 

Star Tv ekranlarına iddialı bir giriş yapan Kara Sevda 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Aylardır merakla beklenen dizinin 2. yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken Kara Sevda'nın yeni bölümünde birbirlerine son derece uzak hayatlar yaşayan Nihan ve Kemal'in yolu yıllar sonra yeniden birleşmek üzeredir. Ancak, yıllar sonra karşı karşıya gelecek olan sadece 2 aşık değildir. Yıllar önce sevdiği kadını kaybeden Kemal ve çocukluğundan beri her istediğini elde etmeye alışan Emir karşı karşıya gelecek. Başrollerinde; Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor'un rol aldığı Kara Sevda 2. bölümüyle 21 Ekim Çarşamba akşamı Star Tv'de!


2. BÖLÜM ÖZETİ

Kara Sevda yeni bölümünde; yoksul bir yaşamın içinden kaderin oyunuyla kurtulan Kemal değişen hayatını değerlendirir ve Emir'den intikam için kolları sıvar. İhtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan ise zorunlu olarak aldığı yanlış kararın sonucunu çekmektedir ancak bu hayat Kemal'e olan aşkını bitirmemiştir. Birbirlerine son derece uzak hayatlar yaşamak zorunda kalan Nihan ve Kemal'in yolu yeniden bir şekilde kesişecektir.

Yıllardır kaçtığı her şeyden saklanmaya çalışan Kemal, büyük aşk duyduğu Nihan'ın yoluna hemen çıkmamaya kararlıdır. Nihan ise içindeki hisle kendini 2. kez kurtaran adamın Kemal olduğuna emindir. Aralarındaki büyük uçurum kapanan Nihan ve Kemal yeniden karşılaşabilecekler mi? Kemal yılların intikamını nasıl alacak? Nihan, gerçekleri anlatabilecek mi? Kemal ve Emir karşılaşmasında neler yaşanacak? Tüm bu soru işaretleri, Kara Sevda 2. bölümünde yanıt bulacak.

KARA SEVDA'NIN KONUSU
 
Kara Sevda; Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu aşkını ekrana taşıyacak. Kara Sevda'da; Burak Özçivit ailesinin tüm umutlarını yüklediği maden mühendisliği öğrencisi olan Kemal'e, Neslihan Atagül ise neşeli, hayat dolu, imtiyazlar içinde büyüdüğü zengin ve pırıltılı hayata hep biraz mesafeli olan Nihan karakterine hayat verecek.