Kerem Bürsin Ve Serenay’dan Evliliğe Dair Açıklama !!

Serenay sarıkaya ile beraber kerem bürsin’in oynadıkları reklam filminin basın toplantısında açıklamalarda bulundular.

Kerem Bürsin Ve Serenay’dan Evliliğe Dair Açıklama !!


Kerem ile Serenay çifti beraber oynadıkları reklam filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevapladı. Uzun zamandır aşk yaşayan Sarıkaya ve Bürsin çifti ilişkileri hakkında ilk kez konuştu.
 
Uzun Zamandır Hazırlandığımız Bir Proje Var

Serenay sarıkaya, kendisine sorulan  "Birlikte bir projede yer alacak mısınız" sorusuna, "Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak" derken, Bürsin de "Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikâye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak" dedi.

Hepimiz Meslektaşız

Kerem Bürsin, "Çağatay Ulusoy'u kendinize rakip görüyor musunuz" yönündeki soruya "Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte. Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun" açıklamasında bulundu.

 

Biz Şu An Gayet Memnunuz

Bürsin ve Sarıkaya hayranlarının en çok merak ettiği sorulardan biri de tabiî ki de ünlü çiftin evlilik düşündükleri konusu hakkında olup, olmamasıdır.  Bürsin evlilik sorusuna , "Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz" açıklamasında bulunarak henüz nikâh için erken olduğunu açıkladı.