Keremcem Seda Güven Aşkına Son Nokta Konuldu Çift Ayrılık Kararını Öyle Bir Açıkladı ki

Dizi setinde tanışıp, aşık oldular. 9 ay önce nikah masasına oturup hayatlarını birleştirdiler. Şimdi de birlikte basın açıklaması yaparak ayrılık kararını duyurdular. Çift hiç kimseye duyurmadan boşandıklarını birlikte ve dost olarak açıkladı.

Keremcem Seda Güven Aşkına Son Nokta Konuldu Çift Ayrılık Kararını Öyle Bir Açıkladı ki

9 ay önce nikah masasına oturan Keremcem ile Seda Güven'in boşanma haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp, evlenen Seda Güven ile Keremcem ayrılma kararını yaptıkları ortak basın açıklamasıyla duyurdular. Peki Keremcem'le evliliklerini bitirme kararı alan Seda Güven kimdir, haytı ve kariyeri hakkında merak edilenler haberimizin devamında... 9 ay önce nikah masasına oturan Keremcem ile Seda Güven'in boşanma haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp, evlenen Seda Güven ile Keremcem ayrılma kararını yaptıkları ortak basın açıklamasıyla duyurdular. Peki Keremcem'le evliliklerini bitirme kararı alan Seda Güven kimdir, haytı ve kariyeri hakkında merak edilenler haberimizin devamında...

Birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp, evlenen Seda Güven ile Keremcem ayrıldı.

Çift kararlarını yaptıkları ortak basın açıklaması ile duyurdu.

Üzülerek belirtiyoruz ki ilişkimizde yol ayrımına girdik ve birlikte aldığımız ayrılık kararıyla evliliğimizi bugün sonlandırdık. Bundan sonraki hayatımızda dostluğumuz devam edecektir. Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz."

Keremcem ile evlenen Seda Güven kimdir? Seda Güven'in kariyeri 

Seda Güven kimdir?

28 Ağustos 1984'te doğan Seda Güven Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümünden mezun oldu. Başak Gürsoyun telkinleriyle oyunculuğa başladı. İlk kez Ekmek Teknesi dizisinde küçük bir rolde oynayan Güven üç sene sonra Ateşli Topraklar, Elveda Derken ve Hepimiz Birimiz İçin dizilerinde oynadı. 2010-2012 yılları arasında Ay Yapımının Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde Meltem Alagöz karakterini canlandırdı. Merhaba Hayat -2012- dizisinde Nil karakterini canlandırdı.Şu anda Kurt Seyit ve Şura dizisinde Valentina karakterini canlandırmaktadır.

Filmografi

    Ekmek Teknesi (2002)

    Ateşli Topraklar (2005)

    Elveda Derken (2007) Eda

    Hepimiz Birimiz İçin (2008)

    Fatmagül'ün Suçu Ne? (2010) - (2012) Meltem Alagöz

    Merhaba Hayat (2012) Nil

    Kurt Seyit ve Şura (2014) Valentina Veijenskaya 

Keremcem kimdir?

Gerçekte 28 Aralık 1977, resmi kayda göre ise 5 Ocak 1978 tarihinde Milas’ta doğdu. İlköğrenimini Milas Sakarya İlkokulu’nda gördü. Aslen Muğlalıdır. İzmir Özel Fatih Koleji’ndeki ortaöğreniminden sonra Muğla Turgutreis Lisesi’nden 1995 senesinde mezun oldu. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2003’te mezun oldu. Gitar çalmaya lise yıllarında başladı, sözü ve müziği kendisine ait ilk bestesi olan ve ilk albümünde de yer alan “Elimde Değil” şarkısını 1996’da Ankara'da yaptı.

2001 - 2005 arası

Daha sonra üniversite yıllarında tanıştığı arkadaşı Yunus Adak’la beste çalışmalarına devam etti. 2001’de Yonca Evcimik’in teşvikiyle İstanbul’a geldi. Yine O’nun vasıtasıyla 2004’te Aykut Gürel’le çalışmaya başladı. 2005’te ilk albümü Eylül, İremrecords etiketiyle piyasaya çıktı. “Nerelere Gideyim”, “Pardesü”, “Ağlayalım Beraber”, “Aşk Oyunu” gibi sevilen şarkılarını içeren bu albüm ona “Popsav” ve “Altın Kelebek”ten “En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı” ödüllerini getirdi.

Aynı sene TRT’de yayınlanan tv filmi “Kerem İle Aslı”nın “Kerem”i oldu. 2005 senesinde onu daha büyük kitlelere tanıtan “Aşk Oyunu” dizisinin “Sarp”ı oldu. Aynı sene Seden Gürel’le düet albümleri “Maia”yı çıkarttılar, Sezen Aksu-Özdemir Erdoğan’ın sevilen şarkısı “Küçük Bir Aşk Masalı”nı yeniden yorumladılar.

2006 - günümüz

2006’da Haldun Dormen yönetimindeki “Broadway’den İstanbul’a” isimli müzikal projede “Notre Damme de Paris”, “Grease”, “Hisseli Harikalar” ve “Lüküs Hayat” müzikalleri’nden şarkılar söyledi. Aynı sene 2. solo albümü “Aşk Bitti”yi çıkardı... “Aşk Bitti”, “Aman Aman”, “Kalenin Fethi” bu albümde en sevilen şarkılar oldu. Müzikalde seslendirdiği “Birlikte” isimli şarkısı da bu albümde yer aldı.

“Aşk Bitti” albümü ile “Kral Müzik Ödülleri”nde “En İyi Erkek Sanatçı” seçildi. Bir “Walt Disney” yapımı olan “High School Musical 2“ filminin soundtrack albümünde iki şarkı seslendirdi ve bu albümden “İçimdeki Müzik Sensin” video klibi Almanya, ABD ve birçok ülkede gösterildi.

“Çirkin Ördek Yavrusu” animasyon komedisinde bir “ördeği” seslendirmesi bu alandaki ilk deneyimiydi.

2007’de “İki Yabancı” adlı tv dizisinin “Dr. Cem”i oldu. 2008’de Romanya’dan “İmba” grubuyla “Ateşler İçinde" isminde bir single albüm çıkardı. Aynı sene “Elif” isimli TV dizisinin “Ahmet”i oldu.

“High School Musical 3” sinema filminde ve yakında çıkacak olan soundtrack albümde de yeralacak olan “Senle Olmak İsterim” isimli şarkıyı seslendirdi.

2009 3. solo albüm “Dokun”u yine İremrecords etiketiyle Aykut Gürel prodüktörlüğünde çıkardı. Daha albüm çıkmadan “Kita”yla birlikte seslendirdikleri ve müzik kanallarında uzun süre 1 numarada kalan “Hayallerin Peşinde” isimli video klip, 3D animasyon bir karakterle gerçek görüntünün beraber kullanılması açısından Türkiye’de bir ilk oldu. Albümün 2. klibi “Sana Ferrari Gerekti” isimli şarkıya çekildi.“En iyi Orkestralı Video (Sana Ferrari Gerekti” gösterilerek 2009'ün en iyi videoları arasında gösterildi. İstanbul, Anadolu, Almanya, Kıbrıs ve Azerbaycan’da 170’in üzerinde konser verdi.

2009 senesinin Ağustos ayı ortalarında askere gitti.Keremcem vatani görevini(askerlik) 323.Kısa Dönem olarak Ocak 2010 tarihinde tamamladı. Keremcem, gitmeden önce son albümü “Dokun”da yer alan dört ayrı şarkıya klip çekti. “İmtihan” adını taşıyan ve uzun süre listelerdeki yerini koruyan ilk klibin ardından “ Son Bir Kez /Ağustos Böcekleri ” ile bir kez daha ekranlarda sevenleriyle buluştu. “Yutkunamıyorum” ve “Neden Geldin” isimli şarkılara çekilen diğer iki klip ise yayınlanmaya hazır bir şekilde sıralarını bekliyor. “Yutkunamıyorum” Keremcem askerden döndükten sonra ekranlarla buluştu.Kış aylarında iddialı bir dizi projesiyle ekranda olacağını söyledi.05-08-2010 perşembe günü FOX'ta “Keskin Bıçak” adlı dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Sanatçı müzik kariyerini çıkardığı 2011 yılında çıkardığı Hayata albümü ile sürdürmektedir.

Diskografi

2004     Eylül     İrem Records

2005     Eylül (Aşk Oyunu Bonus Track)     İrem Records

2005     Maia     İrem Records

2006     Aşk Bitti     İrem Records

2008     Ateşler İçinde     İrem Records

2009     Dokun     İrem Records

2011     Hayata     Pasaj Müzik

2013     Keremcem     Pasaj Müzik

Dizi-Film

2004     Kerem İle Aslı     TV Filmi (TRT)     Kerem

2005     Aşk Oyunu     TV Dizisi     Sarp Teksoy

2006     Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik     Animasyon Film     Çirkin Ördek Yavrusu (ses)

2007     İki Yabancı     TV Dizisi     Cem Arifoğlu

2007     Avrupa Yakası     TV Dizisi     Kerem

2008     Asteriks Olimpiyatlarda     Animasyon Film     Asteriks (ses)

2008     Elif     TV Dizisi     Ahmet Karabey

2008     Proje 13     İnteraktif Web Dizisi     Keremcem

2010     Keskin Bıçak     TV Dizisi     Eren

2011     Tövbeler Tövbesi     TV Dizisi     Oktay Berk

2012     Merhaba Hayat     TV Dizisi     Ömer Yenal

2014     İksir: Dedemin Sırrı     Film     Keremcem

2014     O Hayat Benim     TV Dizisi     Ateş

Müzikal

2006     Broadway’den İstanbul'a     Haldun Dormen

2010     The Rat Pack Show     Haldun Dormen

2010     Doğuş Çocuk Senfoni Ork.     Rengin Hoca

2010     Samsun Opera ve Bale Ork.     -

Programlar

2006     Keremcem'le söyle söyleyebilirsen     Star Tv

2007     Şefkat Eli     Mtv

2012     Keremcem'le Akustik Söyleşi     Trt Okul

Walt Disney

2007     HSM2     İçimdeki Müzik Sensin

2007     HSM2     Var Mısın

2008     HSM3     Seninle Olmak İsterim

Ödülleri ve Başarıları

2005     POPSAV Başarı Ödülleri     En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı    

2005     33. Altın Kelebek Ödülleri     En İyi Çıkış Yapan Erkek Solist   

2005     Future Gençlik ve Müzik Dergisi     En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı   

2006     13. Kral Tv Video Müzik Ödülleri     En İyi Pop Erkek Sarkıcı "Aşk Bitti"    

2006     Google Türkiye     Yılın En Çok Ziyaret Edilen Web Sitesi "keremcem.com"   

2006     10. İFA Ödülleri     En İyi Pop Erkek Şarkıcı

2006     NetBul Magazin     Türkiye'nin erkek pop star’ı   

2007     Jetix     En Sevilen Türk Erkek Şarkıcı  

2007     Walt Disney     HSM-2 Şarkılarını Kendi Diline En İyi Adapte Eden Şarkıcı  

2008     Yılın En Has Bilişimcileri -Kadir Has Üni-     En İyi Resmi Web Sitesi (Sanatçı)  

2009     Algida Max     En Sevilen Erkek Sanatçı 

2009     Gerçek Pop     En İyi Orkestralı Video Klip "Sana Ferrari Gerekti" 

2010     Ayaklı Gazete     Türkiye'nin En Güzel Yüzlü Erkek Dizi Oyuncusu 

2010     Magazin Plus     Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı   

2010     Altın Kariyer Ödülleri -Muğla Üni.-     En İyi Türk Pop Sanatçısı 

2011     Aka Koleji Yılın En İyileri     Yılın En Beğenilen Pop Yıldızı  

2012     Ege Üniversitesi     Yılın Sanatçısı 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.