Kiraz Mevsimi 26. Bölüm Fragmanı İlgi Çekti

Ekranların sevilen dizisi Kiraz Mevsimi yeni bölüm detayları yazımızda...

Kiraz Mevsimi 26. Bölüm Fragmanı İlgi Çekti

Kiraz Mevsimi 26. Yeni bölüm ne zaman saat kaçta yayınlanacak? Her hafta yeni bölümü merakla beklenen ve Fox Tv'de Cumartesi günleri full hd kalitesinde yayınlanan, birbirinden değerli dev oyuncu kadrosunun rol aldığı ve her bölümde izleyiciyi ekranlara kilitleyen Kiraz Mevsimi 26. Yeni bölüm, Fox Tv Ekranların’da izleyiciyle buluşarak kaldığı yerden devam ediyor. Kiraz Mevsimi 26. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şeyma, bu sefer hiç hesapta olmayan bir şekilde Mete’yi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırken; Öykü ve Ayaz evliliğe ilk adımlarını atıyorlar. Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Peki Bu sürpriz evlilik ile Öykü ve Ayaz sonunda kavuşacak mı? Detaylar haberimizde!

3 Ocak Cumartesi akşam saat 20:15'te Fox Tv'de yayınlanmış olan Kiraz Mevsimi yeni bölümde Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinde bu hafta Öykü ve Ayaz evleniyorlar! Dizideki yakışıklı esas oğlan Ayaz ve güzeller güzeli ama bir o kadar da nazlı esas kızı Öykü evliliğe ilk adımlarını atıyorlar. Bu sürpriz evlilik ile Öykü ve Ayaz sonunda kavuşacak mı?

Öykü’nün Ayaz’a yaptığı ani evlilik teklifi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Sibel ve Burcu her şeyin usulüne göre olması için düğün hazırlıklarına dalarken, Emre ve İlker de Ayaz’ın bekarlığa vedası için kolları sıvarlar. Evlilik haberi Önem’i derinden sarsacaktır. Oğlunu kaybetme gerçeğiyle yüzleşen Önem bu işin peşini bırakmaz. Diğer yandan Şeyma evde Bülent’in iyice gözüne girmeyi başarır.

Öykü-Ayaz ilişkisinin karşısında Önem’in en büyük yardımcısı olmaya devam eden Şeyma, bu sefer hiç hesapta olmayan bir şekilde Mete’yi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. Burcu’nun kendi hayatını kurma mücadelesi devam ederken, Bülent Emre’ye hiç beklemediği bir teklifle gelir. Nikah günü gelip çattığında Öykü ve ailesinin evinde mutluluk zirvededir.